Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek ez mit jelent?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez mit jelent? (lent bövebben)

Figyelt kérdés
Van egy lány akivel találkoztam még tegnap elött, jol elvoltunk meg minden. Mikor hazaértem akkor megkérdeztem tőle msn-en hogy most milesz, meg hogy látja-e ennek a folytatását és azt mondta h nem tudja, meg aranyos vagyok, de nem tudja
2010. aug. 15. 09:14
 1/7 anonim ***** válasza:
szerintem még bizonytalan a lány.Beszélgessetek sokat,de szerintem nem veszett az ügy :)
2010. aug. 15. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szerintem azt jelenti, hogy még nem tudja!

Ne nyaggasd, várj egy kicsit, amíg magától ír-tudom, nehéz lesz, de ha nagyon nyomulsz, elijeszted!

2010. aug. 15. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Aranyos vagy,de nem tettél rá mély benyomást.Talán hiányzik belőled a szikra.Legalábbis ennél a lánynál.
2010. aug. 15. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Egy tali után még nem zúgott beléd, ennyi. Semmi nincs veszve, de el sem kéne bíznod magad. Majd alakul!
2010. aug. 15. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Még mindig 50-50% az esélyed.
2010. aug. 15. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha azt mondta, hogy nem tudja, akkor az úgy is van. 1 találkozás után még nem tudja senki eldönteni, hogy mit akar.


Ez nem teljesen azt jelenti, hogy nem tettél rá mély benyomást, lehet csak egy kicsit jobban meg akar ismerni.


Miért nem hozod fel neki, hogy találkozzatok megint ?:)

2010. aug. 15. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek a normális választ:)
2010. aug. 15. 13:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!