Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » (MSN & IWIW) Csajozási tippeke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

(MSN & IWIW) Csajozási tippekek keresek. Tudok ajánlani? 22/F (Ha te tudsz, írtam lentebb egy monológot)

Figyelt kérdés
Szevasztok! Abban szeretnék segítséget kérni, hogyan is müködik ez az interneten keresztül való csajozás. Tudtok ajálnali pár tippet, hogyan is fogjak hozzá. Nemrég léptem ki egy kapcsolatól, és kiszeretném próbálni ezt is. Kiszemeltem egy gimnáziumi évfolyam társ. Sajna bulikban (mivel így bsc-s dipmola után egy fősulira járunk fsz-re, de más karra) nem futunk össze. Ő nem olyan party fajta. Ez is tetszik benne, de hártánya is. Régen nem beszéltem vele, de felvan véve iwiwre és msnre is. Hogyan is fogjak hozzá, hogy ne ilyeszem el? Nekem igazán a face to face jön be, odamész és kész, de nála fentebbi okok miatt ez nem jön össze. Tippeket várok. Nyugodtan csicsázzatok, le nem zavar, de ebben nekem nincsen tapasztalatom így minden jó, hasznos, elvetemült, perverz tippet nyugodt szivvel meghallgatok ,mert veszteni valóm nincsen :)
2010. aug. 15. 01:31
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj, segíteni akarok, ne csajozz neten, maximum annyira, hogy minél előbb személyes találkozó legyen.

Neten nehezebb csajozni, szemtől szemben sokkal jobb, jobban megy a beszélgetés meg minden, msn-en sokan elküldenek egyből, de a szemedbe senki nem fogja megmondani a frankót mert gyávák, meg kell hogy ismerjenek, élőben csajozz, és ne úgy, hogy az utcán leszólítasz valakit, hanem pl iratkozz be tánc tanfolyamra, ott sok a csaj, és megismerkedsz velük, úgy mint egy osztályban, aztán elhívhatod őket bárhová.

20f

2010. aug. 15. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Neten keresztűl nem is nagyon akartam csajozni. Egy régi ismerőst akarok elhívni randira, de nem tudom hogy fogjak neki. Ez az internet nem az én világom. Személyesen, ha találkoznk vele az teljesen más, akkor ömagamat adhatnám, de itt neten annyira személytelen. Levél írás vagy msn mintha egy szövegdobozzal beszélgetnék, jajj, de csak így tudom utol érni. Várok pár tippet mit írjak neki, mert így ötteltem sincs.
2010. aug. 15. 02:01
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

hát figyi előszöris, nemtudom mi az ok amiért nem mehetsz oda hozzá, pedig hát az lenne az igazi.

De ha fent van msn-en akkor már könnyebb dolgod van. Ráírsz hogy szia, mizu veled stb... Elbeszélgetsz vele erről arról, ha már pár napja mindig beszéltek msn-en, akkor már nincs akadálya hogy a suliban is beszélgessetek egy kicsit, majd onnantól már csak el kell hívnod randira és kész :) hajrá!

19/F

2010. aug. 15. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

na én írtam az előbb is :D olvastam a válaszod az első kommentre. Na szóval tippek miket írj neki: Mizu veled?

Hogy vagy? Mit csinálsz éppen? Hogy telt a nyáriszünet? Miket csináltál? Voltál buliba, ha igen milyen volt stb...

Nem unatkozol, mert én nagyon, ha te is akkor elmehetnénk valahova.

ilyesmi, ezekkel már eltudod kezdeni, onnantól meg majd jön magától :)

amúgy én sem szeretek neten ismerkedni, de ezt is meg kell tanulni, fejlődni kell a korral :P :D

2010. aug. 15. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Thx! Ezen már elidulhatok. Csak mindig idegenkedtem az msn csajozástól. Ez így már tetszik.
2010. aug. 15. 02:12
 6/10 anonim ***** válasza:
62%

A "mi újság" és a "hogy vagy" annyira sablonos szöveg, hogy a legtöbb lány azonnal le is tilt, ha elküldöd neki az üzenetet. (LAG tesztelésre pl. jó :D)

Találj ki valamit, ami nem ennyire nyilvánvalóan ismerkedős szöveg. Ha van közös órátok, akkor elkérheted az egyik jegyzetet, mert neked elveszett, vagy esetleg megkérdezheted, hogy mikor lesz az évnyitó.

Miután válaszolt, három lehetőség van. Vagy beáll a kínos csönd - ezt ajánlatos elkerülni-, esetleg rögtön a válasz után azt mondja, hogy mennie kell és letilt, vagy - ami a célod lenne - elkezdetek csevegni erről arról. A második eset ellen nem tudsz sok mindent tenni, hacsak nem 1000 karakter/perc ütésszámmal gépelsz.

Ha hagy neked valamennyi időt, akkor tovább kell kérdezgetni. Bármiről, ami az eszedbe jut. Először inkább hivatalos témák, amik nem kapcsolódnak annyira a személyéhez (suli, időjárás stb.), majd később jöhetnek a személyes kérdések.

Egy ügyes msn-bók lehet, ha megkérdezed, hogy nem zavarja e a barátját az, hogy veled msnezik. Jó esetben erre az a válasz, hogy nincs barátja. Itt kell elsütni, hogy te jó ég, ez hogy lehet, egy ilyen szép csaj hogy lehet egyedül.

Másik eset, hogy haragszanak egymásra. Meg kell kérdezned, hogy miért és amikor elmondta, rá kell hogy világíts, hogy ez a pasi milyen gonosz és hogy nem is tudja, hogy mekkora kincset fog elveszíteni.

Inkább nem írok többet, mert a végén msnlovernek fognak nézni! XD

Pedig csak PUA!

2010. aug. 15. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ejnye, már itt is támadnak a PUÁkok... :) Ez nagyon kész.
2010. aug. 31. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

06:16ot kiegészítve...

azért óvatosan a bókokkal. ez a széplányos duma is teljesen klisé... a nők inkább szeretik, ha a belső tulajdonságaikat dicsérik - de azt is csak módjával.

2010. aug. 31. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Köszi a válaszokar!
2010. aug. 31. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Már alakul a dolog, de azért várok még tippeket. Minden tanács hasznos.
2010. szept. 1. 01:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!