Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ez normális? Vagy csak én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normális? Vagy csak én vagyok így vele?

Figyelt kérdés
a barátom mindent fizetni akar nekem randin, mert szerinte így illik, de én így nem érzem valahogy jól magam, hogy ő fizet, én meg csak elvagyok mellette. nem akarom hogy mindent ő fizessen. csak én vagyok így vele? hogy mondjam meg neki, hogy ne bántsam meg? párszor már mondtam neki hogy fizetek én, de sose hagyja :S
2010. aug. 14. 22:08
 1/5 anonim ***** válasza:

Mondd meg neki, hogy emiatt rosszul érzed magad, meg fogja érteni.

Amúgy is amíg a szülők tartanak el, addig az első pár randi után sztem az a normális ha mindenki magának fizet, persze egyszer kétszet ha kedvetek van meg lehet hívni egymást.

2010. aug. 14. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mondd meg, hogy téged zavar és rosszul érzed magad tőle. Tuti megérti és engedi legalább néha
2010. aug. 14. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%
Az én párom is hasonló volt. Mondjuk nálunk volt olyan is hogy az én pénzemen fizetett ha vettem vmit, mert hogy mien gáz hogy egy csaj fizet nem a pasi. Hát nem tudom, szerintem is mond meg neki ha zavar. Nem a 18. században élünk.
2010. aug. 14. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 sexybitch válasza:
Én is így vagyok vele.Ilyen helyzetekbe kellemetlenül érzem magam,viszont akkor is így éreznék ha nekem kéne fizetni.Szerintem mondd meg neki hogy köszönöd szépen azt amit eddig tett érted,de most te szeretnél fizetni mert ma kaptál fizetést :)
2010. aug. 14. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

22:15: mintha engem írtál volna le :D

Első pár randin mindig én fizettem, aztán volt h barátnőm pénzével, meg mivel ő kapott kajajegyet, a kaját mindig abból vettük.

Ha zavar, mond neki, h nem akarod kifosztani, szeretnél te is fizetni néha. Úgyis megérti (:

15f

2010. aug. 14. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!