Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Megtudok ismerkedni nőkkel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megtudok ismerkedni nőkkel úgy,hogy még otthon élek szülőkkel 31 évesen?

Figyelt kérdés
Tudom,hogy gáz,de azért megtudnék ismerkedni nőkkel? Ha elkéne otthonról mennem akkor csak a szoba bérlés jöhetne szóba.

2021. jan. 8. 17:38
 1/10 anonim ***** válasza:
81%
Persze. Ha jól nézel ki vagy jól hazudsz. Nézz körül a környezetedben és nyújtsd azt, amire látod, hogy igény van.
2021. jan. 8. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
76%
Staropramen te vagy az?😅
2021. jan. 8. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
67%
Igen. Megtudsz.
2021. jan. 8. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
51%
A gond itt az hogy ronda vagy, különben ez a kérdés nem született volna meg.
2021. jan. 8. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Persze, hogy meg tudsz! Csak járni nem fognak Veled, de ismerősök lehettek. :)
2021. jan. 8. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Az exem(30) a szuleivel lakik.

Az elején amikor ismerkedtünk annyira nem zavart,viszont amikor már komolyra fordultak a dolgok kezdett zavarni. Én is a szüleimnél lakom még 22 éves vagyok. Szòval hogy mind a ketten szülőknél lakunk eléggé betett a kapcsolatunknak.

Normális szex se lehetett egyikünknél sem. Nem vagyok a kocsiban valo szex hive.

2021. jan. 8. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nem vagyok ronda,nem vagyok straropramen.
2021. jan. 9. 08:20
 8/10 A kérdező kommentje:
Miert ne járnának velem a szülők miatt?
2021. jan. 9. 08:20
 9/10 anonim ***** válasza:
Minden nő el fog utasítani a fenébe emiatt.
2021. jan. 15. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Igen, megtudsz! Normális nő nem offol csak emiatt, ha amúgy más téren rendben vagy (nem vagy túl ronda, jó kiállásod van, intelligens vagy, van normális állásod, stb.). A magyar fiatalok döntő hányada él otthon még akár 30 felett is, pusztán anyagi kényszerűségből (aki arra veri magát, hogy a szülei vettek egy lakást és azért él külön, az pedig ne nézze le azt, akinek ezek nem adattak meg, mert ő sem saját magának köszönheti. Az albérlet meg olyan dolog, hogy az mennyivel jobb, hogy 30 felett többedmagaddal nyomorogsz egy szobában, amire csak fizetsz, de még a tiéd sem lesz, de legalább elmondhatod magadról h "elköltöztél"...vicces). Aki ezt nem érti meg, nem tolerálja, az eleve sem hozzádvaló, mert később is olyan anyagi elvárásai lesznek, ami nem a te szinted.
2022. aug. 16. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!