Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Honnan tudom azt hogy tetszem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudom azt hogy tetszem e annak a fiúnak aki tudja hogy tetszik nekem? :S

Figyelt kérdés
2010. aug. 14. 09:02
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Megkérdezed: "szia, tetszem neked?" :D
2010. aug. 14. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 Florencia17 válasza:

Szemtelenkedik weled .. vagy ellenben éppen nagyon kedveskedik neked ;)

sok fajtája van a tetszésnek ;P

2010. aug. 14. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
A szemei elárulják.A szem mindig leleplezi a szerelmest,jóval előbb mint a szavak.
2010. aug. 14. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
miért milyenek a szemei?:
2010. aug. 14. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Milyenek a szemei?

Zöldek!

2010. aug. 14. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
hogyan lehet észrevenni a szemein?
2010. aug. 14. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
itt senki se olvasott és tanult még testbeszédet?:D Legközelebb próbáld ki, hogy mond a fiúnak, hogy nézzen rád, temeg figyeld nagyon a szemét. Ha a pupillája kitágul, akkor tetszel neki, ha kicsi marad, akkor nem. Fényviszonyok is meghatározzák, legyen rajtad világos ruha, de ne vakító. Ezt igaziból lányokon lehet tesztelni, mert nekik nagyon gyorsan kitágul ha jó pasit látnak, de fiúknál is ígyvan, csak kicsit lassabban. Hajrá :P
2010. aug. 14. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
és ha valakinek sötét majdnem fekete színű a szeme akkor hogy látod a pupillája kitágulást? azt a fekete pötyött a szeme közepén?
2010. aug. 14. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

09:31 miért milyenek a szemei?:

09:53 hogyan lehet észrevenni a szemein?


A szem a lélek tükre.Sok mindent közvetíthet,szeretetet,félelmet,haragot,közönyt,szinte minden érzelem ,,kiül" a szemre.Nem véletlen hogy akik beszélgetnek egymással látni akarják egymás szemét,mert így sokkal több információt kapnak egymásról,mintha csak verbális kommunikáció lenne köztük.

A szerelem nem a ,,szeretlek" kimondásával kezdődik.Ez már csak megerősítés mint pont az i-n.Gyanítom hogy még egyikőtöknek sem volt kapcsolata,mert akkor tudnátok milyen az a szerelmes tekintet.Ha kétségeid vannak arról,hogy tetszel-e neki,nézz a szemébe,mit látsz benne,közönyt,érdeklődést,hogyan néz rád,úgy mint senki másra,vagy úgy mint minden lányra?

Idővel majd megtanultok a szemekből olvasni,kiolvassátok belőlük az érzelmeket,és már szavakra se nagyon lesz szükség hogy érzéseket közvetítsetek.

2010. aug. 14. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

utolsó !

igen jól gondolod hogy nem volt még. van mikor látom érdeklődik, de utánna meg hirtelen megváltozik , feltesz egy kérdést, és a válaszom nem várja meg otthagy ,pedig rögtön válaszolni akartam,nem az volt hogy gondolkoztam mit válaszoljak.van hogy nem néz a szemembe.de mikor beszél hozzám és rámnéz akkor annyira szépek a szemei.

2010. aug. 14. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!