Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tetszem egy nagyon nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hirth bernadett kérdése:

Tetszem egy nagyon nagyon menő fiúnak?

Figyelt kérdés
van egy fiú a suliban aki nekem NAGYON bejön.ő a suli menője.a közelébe mindig mosolygok.ő is.bár neki a személyiségébe ez benne van.odavagyok érte.van az osztályban 2 lány akik felváltva járnak vele.bár most nem.én egy kicsit duci vagyok.nemhinném hogy járna velem.de nagyon akarom!help
2011. máj. 26. 19:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
képet róla erre kiváncsi vagyok
2011. máj. 26. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
ez a válasz?:)))
2011. máj. 26. 19:15
 3/12 anonim ***** válasza:

bocsi de szerintem én jol nézek ki és az én sulimban valami csesznye számit álompasinak és tök szarul vok azota kiváncsi vagyok ez hogy nézhet ki :D

egyébként ha 2 lánnyal jár egyszerre akkor ne reménykedj :D lehet hogy egymásba szerethetnétek és igazi szerelmes pár lehetnétek de ha ilyen ribancok vannak a sulidban akkor megse fordul a fejében majd a kapcsolat -.-

2011. máj. 26. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Sajnálom, de amíg egy fiú előtt ott áll a könnyebb út, addig azt fogja választani. Ezzel nem arra buzdítalak, hogy add könnyen magad.

Viszont az olyan srác, aki inkább a könnyebb utat választja, az még nem érett egy kapcsolatra.


Most hiába menő a gyerek, aki a suliban a nagymenő, az később többnyire egy senki lesz. Szerintem felejtős a gyerek.

21/L

2011. máj. 26. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

köswzi a2 lánnyal kapcsolatban igazad van!!!

koszi

és lehet hogy meg kéne fogadnom:)

2011. máj. 26. 19:25
 6/12 anonim ***** válasza:
képet mááán :D grafologia, arcleírásból megtudom mondani hogy mi van benne valójában mert lehet hogy nem nyomi...
2011. máj. 26. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

igazatok lehet

ugyis ,meg fog bukni

2011. máj. 26. 19:27
 8/12 A kérdező kommentje:

hát......................

most nem tok képet mutatni mert nem találom a mobilom.

meg nincs rola kép mert amit csináltam rola az nemk lett vmi éles...

2011. máj. 26. 19:33
 9/12 anonim ***** válasza:

Szijja. =)


Muti már egy képet erről a pasiról. :P


Furdal a kíváncsi, asszem meghalok. (:


16L

2011. máj. 26. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

tényleg nem tok

de majd holna lefényképezem.remélhetőleg

2011. máj. 26. 19:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!