Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Bennem is meg fog érni az,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bennem is meg fog érni az, hogy barátom legyen?

Figyelt kérdés
15 éves vagyok. A nővérem 19 éves. Neki már van barátja. Anya azt mondta, hogy ő már megérett egy komoly kapcsolatra. Majd én is érett leszek??? Ugye majd nekem is lesz barátom??? Ő már ott is aludt és hát le is feküdt vele. Majd velem is megtörténnek ezek a dolgok?? Ha már abban a korban vagyok??? :/
2010. aug. 13. 19:28
 1/10 anonim ***** válasza:
Igen
2010. aug. 13. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Persze, de ezen ne stresszeld magad! Lehet, hogy kicsit később jön el az a pillanat, de el fog jönni!

Csak ne agyalj ezen, az nem jó.

F/27

2010. aug. 13. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Persze, de csak ha engeded. Ne görcsölj.
2010. aug. 13. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Oké, köszönöm.. kedvesek vagytok, hogy normálisan válaszoltatok....köszönöm

Még válaszok jöhetnek..

2010. aug. 13. 19:40
 5/10 anonim ***** válasza:

Szerintem az érettség nem csak kor kérdése, és eőbb-utóbb tuti összehoz a sors valakivel, akivel "komoly" kapcsolatod lesz :D


Talán, ha írsz privit, előbb, mint gonolnád! :)


16/f

2010. aug. 13. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
nem az éretségtöl függ ez az egész, 14 évesen volt barátom és télleg elég gyerekes voltam akkor, aztán 15 évesen volt másik akkor már ugy éreztem sokkat komolyodtam ahoz képest mien voltam stb aztán most vagyok 16 szakitotunk azzal a fiuval és a szakitás ota rengeteget komolyodtam és most meg azt vélem gyrekesnek amit 15 évesen tetem (pár dologt) és még mindig rengeteget fogok komolyodni az évek során... :D
2010. aug. 15. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

19:55

Miért nem te írsz neki? Istenem... -.-

2010. aug. 15. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Egyszerűbb.:D
2010. aug. 15. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Persze,ne aggódj,neked is lesz majd barátod:)))
2010. aug. 15. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 pszichocsaj ***** válasza:

szerencsefüggő :)

de TÉNYLEG!!!!

2010. aug. 15. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!