Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek sem normális a dolog?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek sem normális a dolog?

Figyelt kérdés
Az unokatestvérem rám van indulva. Velem egyidős, és mikor véletlenül kettesben maradunk, rögtön azzal jön hogy: láthatnám a melledet? nem feküdnél le velem? Csak én érzem ezt betegesnek, vagy tényleg az?!
2010. aug. 13. 12:03
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha az én unokatesóm ilyennel próbálkozna én lazán tökönrúgnám:D
2010. aug. 13. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Érdekes. Egy menetben azért benne lehetnél.
2010. aug. 13. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
elég beteges...
2010. aug. 13. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Kedves második válaszoló! Ezt inkább el sem olvastam. Hallottál már szerelemről? Mert ha igen, akor tök nyilvánvaló hogy nem fekszik le az ember olyasvalakivel a kit nem szeret. Ráadásul itt vérfertőzés....
2010. aug. 13. 12:11
 5/8 Zsol-Tee válasza:

Eddig nem akartam erre válaszolni de muszáj.

Az unokatestvér már nem vérfertőzés és nem is törvénytelen.

Ismertem olyat aki ugyanígy járt. Viszont ők mindketten vonzódtak egymáshoz. Persze ez nem tartott sokáig. :)

Maradj a szerelemnél ha nem akarod nem kell. :)

2010. aug. 13. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Végre egy normáli válasz! Ilyet is ritkán találni. De szerintem ha az első unokatestvér akkor még igen. De lehet, hogy én tudom rosszul. Az a baj, hogy egy darabig én is vonzódtam hozzá, de mikor így elém állt akkor eléggé kiakadtam...
2010. aug. 13. 12:23
 7/8 Zsol-Tee válasza:

Unokatestvér vagy szülei testvére után lehet vagy bárki a világon akit épp keresztszülőnek választanak. Tudtommal ha a testvérnek és valaki másnak gyereke születik az már a másik ember miatt nem az. De lehet hogy én tudom rosszul. Ez egy nehéz helyzet :) De valahogy pontot kell tenni a végére. A szüleid tuti nem örülnének neki ha bármi lenne köztetek azt tudom.

Milyen jó hogy csak fiúk vannak a családba :)

2010. aug. 13. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
áruld be...
2010. aug. 13. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!