Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek ez normális dolog?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez normális dolog?

Figyelt kérdés
Mert szerintem elég bizarr. Van egy fiú, akivel msn-en ismerkedtünk meg, sms-ezünk is. Van néhány közös ismerősünk. Egyik alkalommal, megbeszéltük, hogy találkozunk, és megkérdezte, hogy akarok-e majd smárolni vele? Aztán már oda jutottunk, hogy megkérdezte, hogy később leakarok-e feküdni vele? Ez most normális, hogy ilyeneket kérdezget, és tetszek is neki, vagy csak azt akarja, és csak úgy akar magának egy barátnőt? EGYébént eléggé rendes meg minden...mi a véleményetek, ha már ilyet kérdezett, akkor nem nagyon tudom elhinni, hogy tényleg tetszek neki.....vagy igen??? Léci segítsetek :)) előre is köszi :))) 15/L
2011. aug. 24. 16:30
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem a legértelmesebb dolog ilyeneket kérdezni, de nem is az én dolgom, hogy ezt megítéljem. A te részedről annyit tudok javasolni, hogy efféle dolgoknál adj kitérő választ, mégpedig úgy, hogy ne is bizonytalanítsd el, de ne is egyezz bele. Hiszen te sem tudhatod előre, hogy mi lesz.
2011. aug. 24. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De mit gondolsz érdemes ezek után is találkoznom vele? Csak hülyíteni akar, vagy tényleg érez valamit...
2011. aug. 24. 16:36
 3/8 anonim ***** válasza:
mit tudom én, de nekem nem tetszene ha egy srác ilyeneket dumálna. éretlen és tolakodó. nincs jobb dumája? az h meg akarod e csókolni, meg majd eldől egy adott szituációban..
2011. aug. 24. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
honnan tudjuk? mi lenne ha találkoznál vele, nem bújnátok rögtön ágyba.. aztán majd kiderül. ?
2011. aug. 24. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Egy férfi nem kérdez ilyeneket.

De a barátod még nem férfi,csak egy bizonytalan kamasz.

Írásban meg meri kérdezni,de szóban nem.Lehet,hogy közeldni sem mer.Neked kell eldönteni,hogy mi lesz találkozáskor.

Ezekre a kérdésekre nem kell egyértelmű választ adni, hiszen senki nem tudja,mi fog történni,ha találkoztok.

2011. aug. 24. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
16:36: Te ismered a személyiségét, azt mondod, hogy rendes. Csak valószínűleg éretlen, és nem tudja, hogy mit csinál. Én ezt nem venném súlyos kihágásnak, csak tudd a fent leírtak szerint kezelni a dolgokat, hogy észhez térjen. Csak akkor van baj, ha nem tér észhez, de ez meg a jövő zenéje és a kettőtök ügye.
2011. aug. 24. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Szerintem csak a sexet akarja tőled. Tapasztalatból írom ám, énis voltam már így.. lehet hogy rendes a pasi, de nem megbízható!
2011. aug. 25. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Van benne valami :S
2011. aug. 25. 11:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!