Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Férfiak. , hogy működik az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak. , hogy működik az agyatok?

Figyelt kérdés

Van egy pasi, együtt voltunk egy pár napig valahol, nekem mindig segített, még, ha nem is volt szükséges. Láttam, mikor azt hitte nem figyelek, nézett. Mikor hazajöttünk, felvett msn-re, beszélgettünk kb 5 alkalommal, 2* ő kezdeményezett, 3* én, de az egyik esetben kiprovokálta. Beszélgetésink során, becézgetett, érdeklődött, hogy vagyok, flörtölgetett is. Éreztem, hogy tetszek neki, ez tuti. De a legutóbbi beszélgetésnél, mikor erre rákérdeztem, (nem pont így, de lehetett érteni), akkor hírtelen mennie kellett. Azóta én nem kezdeményeztem beszélgetést, és ő sem. Ilyenkor mivan? Mégsem tetszek neki? Vagy csak megijedt a kérdéstől? Írjak neki, vagy ne?

20/l


2010. aug. 12. 13:04
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Mikor volt a legutolsó beszélgetés?
2010. aug. 12. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
74%
Biológia értelemben ugyanúgy működik az agyunk mint a női. Csak talán egy kicsit gyorsabb... :P
2010. aug. 12. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
ha a férfi agyat lekéne irni szavakban igy nézne ki: szex,tv távirányító,kaja,alvás,ivás,nézés okosan stb :D
2010. aug. 12. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

Nem akarja elmondani neked, hogy tetszel neki, mert szerinte cikis helyzet:D

Azt ne várd, hogy elmondja, mi férfiak nem szeretünk az érzéseinkről beszélni.

20f

2010. aug. 12. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

Nem tudom, 4 napja kb.

Azért írhatnátok vmit a kérdésről is!

Még gyorsabban jár..., jajj, gyorsabban tudtok a szexre gondolni, mint bármi másra. :D

És, ez nem általánosítás, vannak kivételek is. :)

2010. aug. 12. 13:15
 6/19 A kérdező kommentje:

Nem várom, de akkor miért nem kezdeményez?

Már én érezném cikinek, ha megint neke kellene.

2010. aug. 12. 13:16
 7/19 anonim ***** válasza:
igazából ez a srácnak ciki hogy ennyire fatökű :D és ha neked is bejön,stb akkor lépjél mert ő ugysem fog majdcsak "megneveled" valahogy :D
2010. aug. 12. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

Jó, de nem az óvónénije akarok lenni.

Akk lépjek én? Na, erre nagy elszántság kell. :D

2010. aug. 12. 13:20
 9/19 A kérdező kommentje:
De, akkor a jelek szerinte tetszek neki? Nem csak én értettem félre?
2010. aug. 12. 13:22
 10/19 A kérdező kommentje:
- egy 'e' betü :D
2010. aug. 12. 13:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!