Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek fog keresni? Lent.

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek fog keresni? Lent.

Figyelt kérdés
Idén nyáron találkoztam testvérem egyik egyetemi osztálytársával és nagyon megtetszett sajnos elég messze lakik tőlem és annál messzeb tanul.Beszélgettünk és nagyon megtetszett.Jövöre abba a suliba fogok járni ahol ő van.Félreérthetetlen megjegyzéseket hogy tetszem neki de azóta nem keresett mondjuk nincs fenn a neten sehol tehát még én sem tudtam megkeresni.Talán azért nem keres mert látja hogy semmi értelme nincs hiszen messze vagyunk?nemsokára ugyis közel lennénk egymáshoz megoldható minden.Szerintetek fog keresni?:(
2010. aug. 12. 08:12
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem fog. lehet ugyan így van vele mint te :)
2010. aug. 12. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Sztem ő is azt várja, h te keresd, úgyh csak várakozz tovább ;) :)
2010. aug. 12. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
De hogy keressem mikor nem is találom?:)csak a bátyja van fenn közösségi oldalon...
2010. aug. 12. 09:42
 4/7 A kérdező kommentje:
amugy lány vagyok...:)
2010. aug. 12. 09:44
 5/7 anonim ***** válasza:
majd a suliba összefuttok és akkor kiderül!
2010. aug. 12. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ami biztos,hogy tetszetek egymásnak.És jól sejted,ilyen távolságból nem tud veled mit kezdeni,mivel a túl nagy távolság miatt nem teljesülhetnek a kapcsolat feltételei.

Bizonyára ő is tudja,hogy egy suliba fogtok járni.Tehát eljön még a ti időtök.

2010. aug. 12. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
kösziii:)iagazad van..:)
2010. aug. 12. 15:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!