Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Huszonéves nők! Milyen elvárás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Huszonéves nők! Milyen elvárásaitok vannak a férfiak felé, milyen legyen a nagy ő?

Figyelt kérdés
F/29
2020. dec. 6. 13:37
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
74%
Ne legyen alkesz.
2020. dec. 6. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
11%

Tudja finanszírozni a versenyfelkészüléseimet, utazásokat.

Mellette anyagilag jól álljon mert sok időm is elmegy az edzésekkel dolgozni nem tudnék mellette.

Legyen magas, izmos, jóképű min vállalkozó, aki évente kétszer nyaralni is elmegy.

26L

180cm

fitneszversenyző,modell

2020. dec. 6. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
33%
Legyen jóképű. ;) A többi nem olyan fontos, de azért lehessen vele beszélgetni. :)
2020. dec. 6. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
93%

Ezt legfeljebb több tucatnyi oldalban lehet érdemileg kifejteni. Ezt a hármat tartom a legfontosabbnak, és ezek mind olyanok, amik emberenként eltérőek:

- legyen egy számomra vonzó és szerethető személyisége

- külsőleg vonzódjak hozzá

- legyenek közös hobbijaink, érdeklődéseink, valamint a hosszútávú terveink is legyenek azonosak (pl. legyen-e gyerek vagy sem)

21/L

2020. dec. 6. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
0%

Milyen troll te????

Azért mert nem gyárban dolgozom, és nem állok le az első jöttment pistikével a gyártósorról?

mi már így nőttünk fel, hogy a nők tudnak válogatni és meg is teszem.

ha feltudok szedni egy jóképű anyagilag nagyon is jól álló pasit, miért ne tenném?

Szép lenne ha ilyenek mint te, mondanátok meg a nőknek mit csináljanak, mert csak a gyárig jutottál a melóban.

2020. dec. 6. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
3-as legalább őszinte.
2020. dec. 6. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Szamomra ezek a legfontosabbak:

1. Legyen benne kulsoleg valami ami megfog es megtetszik

2. Tudja, hogy mit akar az elettol. Ha konkret terve nincs is, mert az nekem sincs, de tudja, milyen iranyba akar haladni

3. Lehessen vele mindenrol beszelgetni :)


26L

2020. dec. 6. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Ne ragadjon be és csak shift+ő lenyomására jelenjen meg.



Amúgy minél jobban hasonlít hozzám emberileg és annál férfiasabb férfi, minél nőiesebb nő vagyok én, annál jobb.

2020. dec. 6. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
34%

Legyen határozott. Legyen fix munkahelye és éljen külön (én is egyedül élek, így nem várok el ennél többet). Legyen okos, sok témáról tudjunk beszélgetni. Ne derogáljon neki bemenni a konyhába és ne várja el, hogy kiszolgáló személyzet legyek.

Tartsa tiszteletben a munkámat (gyakran belefutottam, hogy nőként nekem a munkám kevesebbet ér, bezzeg a férfiak...), ne becsmérelje.

Sikítani fogok, ha Trianon-fan lesz, aki hetente tüntetésekre jár vagy csak a 2. világháborúról tud beszélni.

Szeresse a munkáját (én is szeretem az enyémet). Nincs annál fárasztóbb, amikor minden nap azt hallgatod, hogy mennyire pocsék, mennyire utálja blablabla.

Legyen hasonló életfelfogásunk.

Legyenek barátai (akikkel találkozik is, a COVID-19-et most nem beleszámítva ebbe), így nem lesz meg a túlzott ragaszkodás, ami átmegy egy idő után beteges viselkedésbe.

Szeresse a kutyákat, mert szeretnék majd kettőt.

Ne legyen spúr phasz, akinél mindig nekem kell nőként fizetni, mert hisztérikus rohamot kap, ha a saját pénzét kell költenie, az egyenlőség híve vagyok.

Értékelném, ha szeretne olvasni, de nem várom el. Ha nem, hát nem. De legyen valami hobbija.

Ne legyen hipochonder.

Ne legyen hirtelen haragú, imádom a türelmes és békés embereket.

Ismerje az előjáték fogalmát és ne csak valami terhes dolognak érezze. Azaz ne csak bevágja nekem szárazon...

Illetve én le vagyok tiltva minden hormontartalmú fogamzásgátlóról (kétszer is trombózisom volt tőle), így az óvszertől ne akarjon meghalni.


A fentebb felsorolt többségét én is teljesíteni tudom (értelemszerűen az óvszer-viselést nem :D ), így nem érzem irreálisnak az "elvárásaimat".

2020. dec. 6. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
0%
#9 álmodj királylány...
2020. dec. 6. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!