Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit jelent az, hogy gyerekes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent az, hogy gyerekes vagyok?

Figyelt kérdés
Megpróbáltam összejönni egy csajjal, egész jól ment, elhívtam sétálni meg minden, de a végén azt monsta, hogy vicces vagyok, meg jó pasi leszek,de még nagyon gyerekes vagyok. Pedig próbáltam komolyan beszélgetni vele. :( 17F és 16L
2010. aug. 11. 20:00
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
88%
hehe 24 vagyok és ugyanez a helyzet. De hát istenem én tökre szeretek hintázás közben gumicukrot enni, de a lánynak nem jött be =D
2010. aug. 11. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
71%
hát gyerekes, hogy nem vagy elég ,,vagány'' hozzá képest, tehát neki a Séta az olyan gyerekes, amit a kisgyerekek szoktak csinálni.
2010. aug. 11. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
82%
Azt jelenti, hogy a csaj szerint túlzásba vitted a viccelődést, minden kis dolgon nevetni kezdesz, vagy viccet csinálsz belőle, nem veszed komolyan az életet, egyszerűen viccet csinálsz belőle.
2010. aug. 11. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 Őszinte gonosz válasza:
75%
"gyerekes vagy" = "Nem fogok lefeküdni veled, mert egy pénzesebb,idősebb,tapasztaltabb pasira vágyom. Amúgy bejössz nekem, ha pár év múlva vastagszik a pénztárcád és hatékonyabban ráhajtasz a muffra, szívesen hanyattdobom magam."
2010. aug. 11. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
44%
a lányok előbb érnek mint a fiúk, lehet h ez a lány már egy komolyabb, érettebb srácot keres.nem hiszem h a sétával vagy a viccelődéssel volt a baj, lehet h az élethez való hozzáállásod, a témafelvetéseid vagy más megnyilvánulásod alapján gondol téged gyerekesnek.szerintem keress mást akinek bejössz, ennyi
2010. aug. 11. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
45%
"a lányok előbb érnek mint a fiúk"...ugyanmááár, unalmas már ez a szöveg..Érdekes módon sok 18-20-22 éves lány úgy viselkedik mint egy 15éves..max testileg érnek előbb...agyilag nemigen,tisztelet a kivételnek..
2010. aug. 11. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

az nem gyerekes aki hintázik mesét néz gumcukroteszik szerintem!

és utasitottam vissza fiút mert gyerekes volt.

nálam ez a szó annyit tesz hogy nem gonlkozik elöre. nem érdeklem csak felvág velem.pár hónap lenne az egész.

2010. aug. 11. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Azt jelenti, hogy gyerekes vagy, nem nőtt még be a fejed lágya, bár egy 16 éves lánynak sem nagyon lehet, de mindenesetre a lányok korábban érnek, ezt fogadd el. Még így huszonéves fejjel is látom, hogy a velem egykorú férfiak később érnek, mint mi nők.
2010. aug. 11. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim válasza:
64%
Ne aggódj! A feleségem engem is gyerekesnek tart. Csak tudnám miért. A papírhajóima is Ő süllyesztette el!
2010. aug. 13. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
67%

jajjjaj kis apám a lányoknál a szellemi fejlődés megáll 18-19 éves korra, míg a férfiaké tovább fejlődik....


Sok idióta lány azt hiszik, ha már előbb érnek, akkor úgy kell viselkedniük mint egy úrnőnek...


Ha túl vicces a fiú nem jó, ha túl sokat keres akkor meg elnyomva érzik magukat a lányok, ha nem keres jól akkor meg rá se néznek a hapsikra, ha nem divatos, azt mondják igénytelen, de ha túl divatos akkor azt mondják divatmajom....


De sorolhatnám végtelenségig....


Semmi sem elég nektek...


Nem csodálom , hogy a férfiak 40 éves korukra szívrohamban pusztulnak meg a idióta liberalizmus elve miatt, ami a legjobban a nők/lányok képviselnek, bár a férfiakra is igaz valamelyest...


Hagyjuk már ezt a h*ülye dumát, hogy a lányok előbb érnek... És akkor mi van, annyira nem sokkal érnek korábban, 1-2 év pedig nem sok..


Kis tizenhat éves inkább 30 éves emberrel jár, nehogy még véletlenül is a korosztályából válogasson!

2010. aug. 13. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!