Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Honnan szerezek kotont a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan szerezek kotont a szüleim tudta nélkül? 14 vagyok.

Figyelt kérdés
2010. aug. 11. 15:24
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
90%
Óvszert még szexshopokban is kötelesek fiatalkorúnak kiadni, mivel nem segédeszközt. Ergo, ha kötöszködik bárki, közöld vele, hogy majd fizeti a gyerekttartást, és köteles kiadni. Ennyi. Legyél már kicsit találékonyabb...
2010. aug. 11. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
93%

1, A gumit kiadják. Én is kiadom baromira nem érdekel hogy hány éves aki veszi. Legalább felelősen gondolkodik.

2, Arra nem is gondoltok hogy lehet hogy csak brahiból veszi és nem csajjal akarja elhasználni? Nem akkor kell megtanulni felhúzni a gumit amikor a csaj már ott fekszik melletted. Jobb ha tudod mit hogyan.

3, Nekünk mi közünk mikor akarja elveszíteni? Ha 14 évesen akkor 14 évesen. Én majdnem 17 voltam amikor megtörtént.


Kérdezőnek:

Menj el egy drogériába (dm, rossmann, schlecker) és vegyél. Senki nem fog semmit kérdezni. Apunak lesz eltörte a lábát nem tud lejönni.


21F

2010. aug. 11. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
10%
12 éves korom óta gyüjtöm a kottont és árulom is, szóval tölem vehetsz akciós áron.
2010. aug. 11. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 bp1985 ***** válasza:
79%
sexshopba ki van írva, hogy 18 éven aluli még be sem mehet. Szóval az hülyeség.
2010. aug. 11. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
88%

A válasz írója 76%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 22:22


ajjmár:D alkoholt sem lehetne venni 18 alatt, mégis veszik:D

2010. aug. 11. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 bp1985 ***** válasza:
Azért, mert felelőtlenek az eladók. Ismerősöm közértes, kiadta a cigit, meg is büntették. Asszem vmi 100.000-ra. Ahol dolgozott, a bolt napi bevétele kb 20.000 ft.
2010. aug. 11. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
Bemész a boltba, leveszed a polcról, és odaviszed az eladós néninek h ez lesz. Mittom én 400 Ft, odaadod ő meg a condom-ot. Ennyi berakod a zsebedbe, és mehetsz hancúrozni 14 évesen. :S Amúgy tudtál venni, eddig avgy még mindig filózol??
2010. aug. 13. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim válasza:
Egyébként a tescoban, a Cora-ban,meg a Cba-ban is ki van téve egy tábla a pénztárnál,h :"18 éven aluli személyeknek nem adunk el dohányárut,alkoholt és szexuális segédeszközt( kivéve fogamzásgátláshoz)" Nem pont így van kiírva.És ugye a condom a fogamzásgátláshoz tartozik!!!Úgyhogy KÖTELESEK kiadni.Ne parázz ennyit,vedd meg és kész...Remélem segítettem:-)
2010. aug. 13. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
LEgalább gondol rá! Ez is nagy előrelépés.
2010. aug. 15. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!