Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi jellemző az ilyen típusú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi jellemző az ilyen típusú fiúkra?

2010. aug. 11. 07:57
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
8.33 Úgy érted, hogy sokan melegnek nézik, mint a válaszolók többsége? Vagy mire gondolsz, hogy a külseje alapján ítélik meg?
2010. aug. 11. 08:37
 12/16 anonim ***** válasza:

Hogy őszinte legyek.Előszőr én is azt gondoltam, hogy meleg.( A csőnadrág még jobban azzá teszi szerintem nem is áll jól rajta de ez tetszik neki ) Aztán jobban megnéztem a képeket, de ez a meleg ség szerintem csak látszat:-D

Eléggé kifinomult,jóízlésű lehet. Szerintem kedvesnek látszik(bár lehet nem így van ). Gazdag,tehetős úriembernek néz ki.Valaki írta,hogy szeretheti a művészetet.Szerintem is. Lehet azért tűnik melegnek, mert jómódunak látszik?Nem tudom.

De igen az ilyen emberekre szokták azt mondani, hogy előbb ítélkeznek a külsejéről.Aztán ha megismered, akkor pozitívan csalódsz.:-):-D

2010. aug. 11. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

Mellesleg a kérdésemmel mindössze annyi a célom, hogy véleményeket kapjak, benyomásokat, megérzéseket, meglátásokat, és nem vonok senkit se felelősségre, hogy az mennyire "hiteles".

Feltehettem volna úgy is a kérdést, hogy mit gondoltok róla, milyen ember?

Megismernétek-e, ha igen, miért, ha nem, miért?

2010. aug. 11. 08:43
 14/16 anonim ***** válasza:

Nekem első körben ellengyógyszerész. Öööö, mármint antipatikus. Második körben is. Most fogok adni egy esélyt a harmadik körnek, de sok jót nem ígér.


...ahogy sejtettem. Szerintem egy sznob, ripacs, b*zi.

Egyébként marha nehéz ügy egy fejszerkezetből meg egy öltözékből messzemenő következtetéseket levonni, előítélkezni.

2010. aug. 11. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Első ránézésre egy kicsit olyan Király Viktoros. Aztán látok benne inteligenciát, tudást, amit szerintem az életben alkalmazni is tudja.

Éppen ezért lesz /vagy már az is/ sikeres az életben.

Viszont, ezt a fajta tudást nők terén is felhasználja. Magyarul falja a nőket, melyit nem feltétlenül vállal fel, főleg ha párkapcsolatban él. Meg van hozzá a tehetsége, ha párkapcsolatban is csinálja, ne derüljön ki. Rafkós.

Na de persze ez csak a látszat. Lehet hogy amúgy tök más. De nekem első ránézésre ez jön le, ami persze csúnya dolog első ránézésre ítélkezni.

2010. aug. 11. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
kedvesnek, okosnak, viccesnek, gazdagnak tűnik. lehet, hogy kicsit nagyképű. és a tüdőnaci se tetszik xD
2010. aug. 14. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!