Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mért olyan nagy szám a vörös...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért olyan nagy szám a vörös haj? Pasik! Tényleg ennyire oda vagytok érte?

Figyelt kérdés

Van egy lány aki eddig tök szép szőke volt. Jó eddig is nagyon sok srácnak tetszett,de most nemrég befestette a haját tűzvörösre,ami szinte piros és minden pasi mikor meglátja akkor: -úúúú az a vörös,azta de jó


Persze máskor meg mindig az van,hogy nem szeretik a nagyon műt,meg a természetes dolgokat szeretik stb...

Nem féltékeny vagyok,csak próbálom megérteni hogy mi kell a pasiknak.


19L


2010. aug. 10. 21:04
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
51%
na most vörös vagy tűzpiros?
2010. aug. 10. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Az összhatás a fontos.
2010. aug. 10. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
86%
Az én hajam is volt tűzpirostól kezdve liláig, mindenféle színű, de én legfőképp magam miatt csináltam. Az, hogy a pasiknak tetszik az már csak mellékesen jó. De szerintem azért, mert egy tűzpiros haj már jobban feltűnőbb, mint egy szőke, mert lassan már mindenki szőke.
2010. aug. 10. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
86%

A vörös/piros a vadság, a tiltott dolgok színe.

Mellesleg lehet, hogy a lány kisugárzása/viselkedése változott meg, emiatt van ez.

2010. aug. 10. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
27%

én hányok a vöröstöl. egyáltalán nem tetszik.

18/F

2010. aug. 10. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
50%

Én is több fiútól hallottam,hogy nem szeretik a vöröseket,mármint a természeteseket.

Nekem nagyon tetszik (a természetes),de én lány vagyok.

2010. aug. 10. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
hát inkább tűzpiros
2010. aug. 10. 22:05
 8/21 anonim ***** válasza:
89%
Én természetes vörös vagyok, és saját tapasztalatból mondom, hogy imádják a pasik! eszem ágyában sincs befesteni :) 24L
2010. aug. 10. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
86%

*eszem ágában

sorry :)

2010. aug. 10. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Hát mert feltűnő és vadságot feltételez
2010. aug. 10. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!