Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Vki, aki volt hasonló helyzetb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vki, aki volt hasonló helyzetben, segítene?

Figyelt kérdés

Van egy lány, 4 éve ismerem, szinte mindent tudok róla, és egyre inkább kezd tetszeni (megint). Fogalmam sincs h miképp kerülhetnék hozzá közelebb (mármint barátságnál közelebb) v hogyan vágódhatnék be nála. Túl sok dologról nem nagyon tudom kérdezni, mert - amint már írtam - szinte mindent tudok róla és ő is rólam, pedig nem voltunk sose a legnagyobb barátok, csak kijöttünk egymással.

Ma kihívtam talira, kijött korizni, lementünk a tópartra, de vhogy nem ment olyan simán v folyékonyan a beszélgetés, mint ahogy az nekem menni szokott, néha eléggé erőltetett volt.

Ha nem ismerem az épp aktuális lányt, nem szokott gondom lenni, ilyen esetben viszont még nem voltam, elfogadnék néhány tippet :)

16/F


2010. aug. 9. 23:01
 1/8 anonim ***** válasza:
44%

"Szerintem vidd le a tópartra majd b_aszd be a vízbe és mentsd ki ! te leszel a hős!"

Nekem ez bejött. Elhivtam csónakázni a tó közepén megkértem, hogy táncoljon, kicsit megdöltem, dölt a csonak is, kiesett én meg utánna ugrottam és őőő... úszkáltunk kicsit, hülyéskedtünk visszamásztam és besegítettem a csónakba. Mindketten röhögtünk, bejött neki.

2010. aug. 9. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Értelmesek hada látom aktív éjszaka , látszik nincs aki velük szórakozzon hát másokat cseszegetnek! Ostobák!

Bocsi...

Szerintem ne görcsölj annyira, légy természetes és hagyd hogy maguktól alakuljanak a dolgok! HA nem strapálod magad azzal hogy mit is mondj, hogy is kérdezd, stb., sokkal könnyebben fogtok beszélgetni. De amíg ennyire megtervezed az egészet, és ennyire maximalista vagy, addig a gátlásaid lesznek az előtérben!

Légy laza, kedves, humoros és legfőképp önmagad és a siker nem marad el!

Remélem segítettem! 27L

2010. aug. 9. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

köszi szépen :)

bár annyit még h nincsenek gátlásaim beszéd terén, sosem erőltetem magam, de mégis mindig tudok miről, bárkivel, és most sem terveztem előre semmit, nem szokásom, és nem is akartam azzal foglalkozni h mit is mondjak, csupán akkor amikor nem ment annyira a beszélgetés akkor kezdtem kicsit ideges lenni (bár ezt ő nem látta, mert nevetett és jól érezte magát) és egy picit görcsölni, mert nem tudtam mi van velem, nem jellemző ez rám

2010. aug. 9. 23:55
 4/8 anonim válasza:
Nagyon sok fiú barátom van. Tapasztalataim alapján minden fiú-lány kapcsolatban eljön az a pont ahol eldől, hogy párkapcsolat lesz-e belőle, vagy pedig barátság. Szerintem nagyon fontos, hogy ne te "mássz rá", hanem nagyon lassan, finoman kerülj közelebb hozzá. Aztán jöhet 1-2 elejtett ölelés ez-az. Amikor már látod rajta, hogy próbál változtatni a kapcsolatotok jellegén, akkor nyert ügyed van.:)
2010. aug. 10. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
igen, csak azt nem tudom h miképp csináljam ezt a "finoman közelebb kerülés"-t, mert mint te is írtad, én sem akarok rámászni
2010. aug. 10. 10:23
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Mikor sétáltok, csak úgy lazán, mellékesen öleld át. Ha nem érzed, hogy elhúzódna, nyert ügyed van.
2010. aug. 11. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Funktasztikus ***** válasza:
ember ha a csaj bekalkulált barátnak nehéz lessz többnek lenni:Snem értem ezt a nöi gondolkodást:S de ki érti??
2010. aug. 11. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

én sem értem, de elég sokan vagyunk még így... :-\

85%-os thx :)

2010. aug. 11. 16:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!