Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 40-es pasik, ha 40-es nővel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

40-es pasik, ha 40-es nővel randiztok megbeszélt alkalmi kapcsolat céljából, mivel tudna titeket lenyűgözni a nő vagy vonzóbbá tenni magát?

Figyelt kérdés
Mert nyilván nem oylan szép, feszes már mint egy fiatal, és azért a legtöbb nő nem egy telt keblű igéző szépség mint monica belluci sem és ezek a pasik fiatal csajokkal is vannak, akik ugyanolyan jók az ágyban, mindent csinálnak, talán még többet is, szenvedélyesebben is. A mai fiatal lányoknak nincsenek gátlásaik, élvezik a szexet, orált mindent. Ha van egy átlagos nő, aki csak simán szexel, hüvelyi és orál és persze élvezi is a szexet hiszen azért megy, mi lenne az, amiben esetleg jó lenne ha másabb lenne mint egy átlagos 20-30 éves nő? Akár szextechnikában, akár hozzáállásban, viselkedésben stb?Akár öltözködési ötletet is mondhattok.

2020. nov. 3. 08:08
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:

"Mert nyilván nem oylan szép, feszes már mint egy fiatal"


A pasi sem.

2020. nov. 3. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:

ötvenes vagyok. Nem kell lenyűgözni. Elég ha negyvenes vagy ötvenes vagy.

Átlagos, normális. Ne szidd a volt párjaidat, vejedet, menyedet,.... Legyél inkább pozitív mint negatív.

2020. nov. 3. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
Te milyen gátlástalanságról meg 30 partnerről beszélsz kérdező? Beteg vagy.
2020. nov. 3. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
#7 Akkor most az van, hogy találtál egy szeretőt és szexuálisan le akarod nyűgözni?
2020. nov. 3. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:

Én 45 vagyok és sosem szerettem a fiatal tapasztalatlan és fejlettlen kislányokat.

Fiatal koromban is az idősebbek vonzottak.

Az érettlen gyümölcs sem élvezhető.

Részemről a vadmacska típus jön be, lehet egy kicsit szexmániás és ötletteli a szexben.

Ha esetleg biszex az nálam a csúcs, nem hármasra gondolok hanem csupán a tudat izgató és szexi hogy nőkkel is szexel.

Ettől az én szememben méginkább nőies nő valaki.

Ami a ruházatot illeti az olyan legyen hogy központban a harisnya szerepeljen.


F.45

2020. nov. 3. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
Kérdező,te nagyon hülye vagy.
2020. nov. 3. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
Ha fiatal pasival találkoznál,még érthető lenne amit írtál.De egy veled egykorú férfin mi olyan különleges? Azok is öregek,rondák már...
2020. nov. 3. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
92%
A kérdező nem nő, hanem megint egy fiúcska, aki azt akarja beállítani, hogy az idősebb nők már értéktelenek, és a 40-es pasiknak is jár a 20 éves feszes testű. De ha szexről van szó, egy bevállalós, feszes testű 20-on éves miért is a kissá már petyhüdt 40-es pasit választaná a 30-as helyett? Pont ha csak szexről van szó, akkor egy nő mindig kaphat jobb vagy fiatalabb pasit magánál.
2020. nov. 3. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:

17.

Ti meg kis tudatlan, fejlettlen, az életről mit sem tudó, de rendkívül nagy önbizalommal rendelkező kis senkik vagytok akiket a magamfajta öregek és rondák tartanak el.

Lásd. A szülők, mert csak melegedni tudtok az egyetemen , de megdolgozni a tandíjért már büdös lenne.

2020. nov. 3. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
Hát utolsó,40 éves nő vagyok :D
2020. nov. 3. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!