Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan valjam be egy csajnak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan valjam be egy csajnak, hogy szerelmes vagyok belé? Mit mondjak neki?

Figyelt kérdés
a csajt már régen láttam és félek hogy visszautasít
2010. aug. 9. 16:09
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
sehogy. ha szerelmet vallasz csak megszopod utána.
2010. aug. 15. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 Kazama ***** válasza:
Romantikus pad :D:D:D:D Merre van ilyen? :D
2010. aug. 16. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Bármerre, ahol sötét van és kevesen járnak:)
2010. aug. 16. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim válasza:
i998öu hj
2010. aug. 16. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Ha úgy érzed,hogy Te is tetszel neki,akkor állj elé bátran,és mondd meg Neki,hogy nagyon tetszik neked,és hogy számodra Ő fontos.A lány biztosan mond majd valami ilyesmit,hogy: Te is nekem,vagy hogy számomra is fontos vagy...
2010. aug. 16. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Ne mond meg, mert ódzkodni fog tőled és könnyen megkaphatónak fog tartani akiben nincs semmi kihivás és mivel egyáltalán nem kell érted megküzdeni nem fog rád felnézni és megbecsülni.


Közeledj felé úgy, mint barát és kezd el neki jelek közvetíteni, ha ezt ő viszonozza akkor haldj tovább és lassan magától értetődik azegész járás.


Ha nem tudnád mik az érdeklődés jelei akkor olvasd el Allan Pease - Testbeszéd könyvet, netről le tudod tölteni.


Vagy itt a google találati eredménye:


[link]


Ennél jobban nem tudom kifejteni.

2010. aug. 16. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Ne mond meg, mert ódzkodni fog tőled és könnyen megkaphatónak fog tartani, akiben nincs semmi kihívás és mivel egyáltalán nem kell érted megküzdeni nem fog rád felnézni és megbecsülni.


Közeledj felé úgy, mint 1 barát és kezdj el neki jeleket közvetíteni, ha ezt ő viszonozza, akkor haladj tovább és lassan magától értetődik az egész járás.


Ha nem tudnád, mik az érdeklődés jelei akkor olvasd el Allan Pease - Testbeszéd könyvet, netről le tudod tölteni.


Vagy itt a Google találati eredménye:


[link]


Ennél jobban nem tudom kifejteni.



Bocs az előzőben volt 1-2 elírás és helyesírási hiba.

2010. aug. 16. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
tehát a link, mint nézem nem működik akkor írd be a keresőbe: érdeklődés jelei
2010. aug. 16. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
itt most nemnagyon számít a helyesírás és az elírás.
2010. aug. 16. 14:00
 20/20 ayer válasza:

1 szer meg kel probálni de ne ezeket a szarokat mongyad hogy a szemed meg az ijeneket hanem pl: hátfigyelj nekem rég ota bejösz veled jól el tudok lenni könnyen megértesz

vagy valami ilyesmit

2010. aug. 16. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!