Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Véleményetek szerint hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Véleményetek szerint hogy kell bánni a nőkkel?

Figyelt kérdés

Engem az érdekelne hogyan kell bánni a jó nőkkel hogy vonzalmat generálj bennük. Mikor, hogy kell beszélni velük ? Mit keresnek egy férfiben ? Mitől érzik magukat nőnek egy férfi mellett ? Miért pont az alfa hímek kellenek a nőknek ? Milyen jó dumákat tudtok amit szinte minden csajnak, szinte minden helyzetben mondhatsz ? Milyen témák vannak amikről beszélhetsz a nőkkel ? Hogyan juss el az ismerkedéstől az ágyjelenetig ? És ehhez hasonló dolgok. Csak az írjon aki jártas ezekben a dolgokban, mert nem szeretnék bolondot csinálni magamból. :)


Üdv:Egy felhasználó! ;)


2010. aug. 9. 14:20
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
a lényeg szerintem: magabiztosság, határozottság, intelligencia. és szerintem nincs azzal semmi baj, ha egy pasi kicsit nagyképű, hiszen ezt szeretik a nők, vagyis sok nő az ilyen pasikért van oda. úgyhogy ez sem árthat. ha egy kicsit elérhetetlen, egy kicsit tartózkodobb a csajtól. mert ezt kihívásnak vehetik a nők.
2010. aug. 9. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

Üdv nektek! :)


14:21-es kommentjére írtam azt hogy én férfi vok, nem papucs. :) A pua dolog nem érdekel, mert már mindent elolvastam belőle, és tok is csajozni, de még fejlesztem magam.


Szóval...Hasznos tulajdonságok a csajozáshoz.


-Őszinteség,

-önállóság,

-függetlenség,

-védelem,

-humor,

-dominancia,

-intelligencia,

-laza, nem érdekli hogy mások mit gondolnak róla,

-izgalmas életet él,

-tudja hogy kell bánni a nőkkel,

-létra:jó, rossz, nagyon rossz. :D


Köszönöm a tanácsokat! Kérem még a kommenteket, írjatok bátran! :)


Üdv:Egy felhasználó! :D

2010. aug. 9. 16:09
 13/17 A kérdező kommentje:
Ja, és önbizalom, enyhe egoizmus. :)
2010. aug. 9. 16:13
 14/17 anonim ***** válasza:

Attól függ, milyen típusú a kiválasztott nő. Ehhez azonban fel kell ismerni, hogy pontosan mivel is állsz szemben. Ez meg élettapasztalat függvénye.


Más a fontos, egy diplomával rendelkező, 30 - as, anyagilag és társadalmilag is független nőnek, és megint más egy alig 20 éves "kiscsajnak". Máshogy is kell velük bánni.

Ezért nincs egységes válasz a kérdésedre.

Vannak ugyan általános dolgok - virág, őszinteség, figyelmesség, tisztelet, etc. - de ezek is csak mértékkel jönnek be, mert ezekhez a dolgokhoz még a nők is eltérően viszonyulnak.


És attól is függ, hogy egyéjszakás kalandot keresel vagy életre szóló kapcsolatot. A nők nem buták, nagyon is hamar rájönnek, hogy egy pasi mit akar valójában.

2010. aug. 9. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

Tisztelt utolsó hozzászóló! :)


A virág vétel ma már nem divat. Igazad van, minden nőnek más dolgok jönnek be, de vannak alapvető tulajdonságok, személyiségjegyek amelyek minden egyes nőnek bejönnek, ilyen például az önbizalom vagy a titokzatosság, és további tulajdonságok. Minden olyan ember, aki nem jó a csajozásban, egyből azzal a dumával jön hogy:Vegyél neki virágot, "nyald ki a se.ét", meg ehhez hasonló dolgok. Na ez az, ami csődbe tesz, ráadásul nőt sem hoz neked.


Utolsó hozzászóló! Véleményem szerint a tanácsod hasztalan a csajozás terén. Az ilyen tulajdonságokkal, léptekkel csak egy értékes barát lehetsz. Bekerülsz a barát zónába, és game over, the end. Nem offolni szeretnélek, csupán őszinte vok. A tanácsod mint írtam, csajozás terén nem hasznos, de tisztellek téged, mert segíteni próbáltál nekem, és ezt nagyon köszönöm! :D


Üdv:Egy felhasználó! :)

2010. aug. 9. 17:37
 16/17 anonim ***** válasza:

Tisztelt felhasználó!



Én nem azt mondtam, hogy "vegyél virágot" a nőknek.

Ha ez jött le neked, akkor nem értetted meg, amit mondtam.


Hogy hogyan tudsz meghódítani egy nőt, az mindig az adott nőtől függ. Még a virág -kérdéshez sem egyformán viszonyulnak a nők.


Az általános személyiségjegyek meg jók, de kevesek.

2010. aug. 9. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Egyszerű. Nem úgy mint te, hanem úgy mint én. ;)
2010. aug. 9. 22:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!