Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Véleményetek szerint hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Véleményetek szerint hogy kell bánni a nőkkel?

Figyelt kérdés

Engem az érdekelne hogyan kell bánni a jó nőkkel hogy vonzalmat generálj bennük. Mikor, hogy kell beszélni velük ? Mit keresnek egy férfiben ? Mitől érzik magukat nőnek egy férfi mellett ? Miért pont az alfa hímek kellenek a nőknek ? Milyen jó dumákat tudtok amit szinte minden csajnak, szinte minden helyzetben mondhatsz ? Milyen témák vannak amikről beszélhetsz a nőkkel ? Hogyan juss el az ismerkedéstől az ágyjelenetig ? És ehhez hasonló dolgok. Csak az írjon aki jártas ezekben a dolgokban, mert nem szeretnék bolondot csinálni magamból. :)


Üdv:Egy felhasználó! ;)


2010. aug. 9. 14:20
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Tapasztalatom szerint humorérzékkel és intelligenciával bármilyen nőt meg lehet fogni még úgy is, ha nem vagy egy Adonisz.
2010. aug. 9. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
42%

Ez a világ 8 milliárd körüli lakosságának a felét, jelesül a férfiakat mind érdekelné.


A nők nem normálisak, viselkedésük a logika szabályai szerint leírhatatlan és ilyenformán előrejelezhetetlen.

2010. aug. 9. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Én már rájöttem arra hogy vannak kategóriák, vannak az olyan csajok akik nem szeretik ha egyből a szexre viszed rá a témát , és van aki egyenesen imádja, ha elsőnek beszélsz vele legyél kedves , "szia mizujs, jól vagy? " és ha nem annyira komoly vicceskedve előhuzgathadsz a szexel nekem mindig bejön, eddig az olyanok akik nem voltak túl komolyak mind jöttek utánam és nem kellett nagyon semmi csinálni de ott meg inkább az jön be ha : "Szia hogy vagy? mit csináltál ma" meg ilyenek, ja és ha tetszel neki akkor már nyílt bármilyen téma legyenek azért "sávok" hogy elindulsz: aranyos - kicsit rossz - nagyon rossz. : D
2010. aug. 9. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem ismerlek, nem tudom, hogy néel ki, de annyit tudok ajánlani, hogy határozottan és lazán csinálj mindent! Ha pedig pettingelni kezdtek a lényeg az, hogy a bugyiját a nadrágjával/szoknyájával együtt húzd le!
2010. aug. 9. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
45%
először is, a nőkkel úgy kell bánni, hogy érezzék, fontosak valakinek. tisztelni kell őket és éreztetni, hogy fontosak nekünk. sokat kell udvarolni nekik és tenni a szépet. aztán fontos még az apró ajándékok. egy tábla csoki, egy szál virág, egy illatos gyertya, stb. és a sok bók! mindezt keresik egy férfiban. hogy beszélj velük? ne légy nagyképű, hanem normális tisztelettudó. nyisd ki előttük az ajtót, add rájuk a kabátot, stb. ne nagyon beszélj csúnyán a jelenlétükben. egy nő akkor érzi magát igazi nőnek egy férfi mellett, ha az büszkén "mutogatja", akárhova is mennek, fogja a kezét, simogatja, ölelgeti, de persze nem túlzottan. és sok kedvesség, gyengédség, bók, dicséret. ha egy nőt dicsér a párja, hogy milyen szép, vagy milyen jól áll ez a ruha, vagy milyen okos, mert ezt mondta, stb. ez nagyon tetszik a nőknek. de általában úgyis észreveszik, hiszen ha épp a nő beszél és a férfinak nagyon tetszik a nő és amit mond, akkor szinte tátott szájjal figyeli, amit a nő úgyis észrevesz. azt nem szeretik, ha közben más nőt bámulsz, esetleg más nőkről beszélsz, vagy folyamatosan telefonálgatsz vagy sms-t írsz. esetleg nem vagy udvarias, vagy nem érdekel, hogy ő mit mond és hogy ő milyen. végig kell hallgatni őket türelmesen. és bármiről lehet velük beszélgetni. akár a munkáról, suliról, hobbiról, háziállatokról, szórakozásra, családról, rokonokról. ha nem szereti a focit, vagy amit te szeretsz, attól még beszélhetsz arról. és fordítva. de a lényeg, akár egy éjszakára akarod elhódítani, akár egy kapcsolatot szeretnél, a sok bók, a kedvesség, hogy odafigyelsz, apróságok, az illemtudóság, talpraesettség, magabiztosság. sok szerencsét!!!!
2010. aug. 9. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

A nők az őszinteséget, a humorérzéket, és a védelmet keresik a férfiban...Nőnek érezzük magunkat, ha megdicsérik a kinézetünket, ha meglátnak végigmérnek minket nem túl kihívóen és egy mosollyal, vagy bármilyen testbeszéddel azt fejezik ki, hogy jól nézünk ki, ha néha kapunk egy szál virágot...

Jó duma szerintem nem nagyon van, ez helyzet és pasi függő.. van olyan pasi akitől ha egy bizonyos szöveget meghallanék elküldeném, de ha egy másik csávó ugyanezt mondja, akkor lehet hogy elolvadok tőle....

Ha beszélgetni akarsz velük, tabu téma a kocsik, motorok, stb... Ha már nagyon nem tudsz mit mondani neki, akkor találj ki valamit, pl : múltkkor azon gondolkodtam, hogy egy kisbaba miről tud álmodni, csak mellekről vagy másról is???- ennek örülni fognak, mert elmondhatják a véleményüket, és okosnak hiszik magukat...


Egy lány

2010. aug. 9. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm a véleményem szerint hasznos, és hasztalan segítségeket.


Véleményem szerint a csajoknak nem kell virágot, csokit, meg ehhez hasonló dolgokat venni, mert az nekik kellemetlen. Úgy érzik, h a pénzeddel szeretnéd megvenni az idejüket. Sztem csak akkor lehet neki csokit venni, meg ehhez hasonló dolgokat, ha már együtt jártok, de akkor is csak mértékkel...Férfi vok azt istenért, nem papucs. :D Amit leszűrtem, és el is ismerek, hasznosnak találok, azok a következők:

-Őszinteség,

-humorérzék,

-intelligencia,

-türelem,

lépcső:jó, rossz, nagyon rossz. Ez tetszett. :)


Várom a további kommenteket. :)

2010. aug. 9. 14:56
 8/17 anonim ***** válasza:
szia, a dominanciát kifelejtetted. ezek nélkül a fentiek fényében is csak értékes barát lehetsz! üdv
2010. aug. 9. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

A 14:31-es jól leírta, hogyan kerülj örökre barátzónába egy lánynál... :DDDD


Ez elég összetett dolog, röviden nem lehet leírni, de azért megpróbálom. Egy nőnek olyan férfi kell, aki tőle független, akire támaszkodhat, mert nála van a kontroll; aki nincs rászorulva a nőre (mert rengeteg egyéb lehetősége van) és önmaga tud lenni (de a valódi önmaga, nem pedig a társadalmilag kondicionált papucs jófiú, akinek nincs önálló véleménye) és aki érdekes életet él (nem feltétlenül kőgazdag és híres, de szabadon él, azzal foglalkozik, amit szeret, vannak hobbijai stb.).


Ha tudsz angolul, kezdésnek ajánlom David DeAngelo könyveit (Double Your Dating, Attraction is Not a Choice). Keress rá a pua közösségre! Ha komolyan érdekel a dolog, tudok küldeni egy webcímet privátban, csak jelezd itt az igényedet.

2010. aug. 9. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

ma 15:27 jól leírta szerintem, hogy mi kell a nőknek:)

18L

2010. aug. 9. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!