Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mikor fogja felhozzni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor fogja felhozzni a talit? Lépjek én?

Figyelt kérdés

Van egy srác aki nekem nagyon tetszik és én is bejövök neki.Szombaton mondta, hogy ezen a héten találkozzunk.Azóta nem hozta fel.Mit mondjak, hogy felhozza a témát?Mert tegnap mondta, hogy nem gondolta meg magát, szeretne velem találkozni.De nem én szeretném megkérdezni, hogy mikor talizzunk.Vagy abból nem lenne semmi gond, hogy, ha megkérdezem?Vagy nagyon nyomulós?

Kérlek titeket normálisan válaszoljatok!

én 15/L ő 16/F


2010. aug. 9. 14:09
 1/8 anonim válasza:
Sztem ne hozd fel. Ha 1 hétig sem mond semmit akk rákérdezhetsz, de akk meg sztem elég egyértelmű. De sztem tuti elfog hívni. hajrá
2010. aug. 9. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
szerintem kicsit tolakodás lenne. :) énis voltam igy egy sráccal igy, mondta, hogy majd azon a héten találkozunk. Vártam isszonyatosan, de nem erőltettem :) aztán 1 nappal elötte szólt, majd tali elött msn-en még rám is írt :)
2010. aug. 9. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem tudtok olyasmit amivel rá veszem arra, hogy most már megkérdezhetné?Valami ilyesmire gondolok, hogy nem mondom el neki, hogy erre várok, de észre veszi a jeleket.Milyen jeleket mutassak msn-en?Találkoztunk már, mert személyesen ismertük meg egymást.
2010. aug. 9. 14:22
 4/8 anonim ***** válasza:

Szerintem nem lenne semmi gond, ha te kérdeznéd.

Ha viccesen akarod, kérdezheted azt, hogy "Mikor kérdezed már meg, hogy elmennék-e veled randizni???" :D

2010. aug. 9. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat:).De még több válaszokat szeretnék!!Milyen jeleket adjak, hogy le vegye a jelekből, hogy megkérdezze????
2010. aug. 9. 15:28
 6/8 anonim ***** válasza:

az a helyzet hogy felejtös dolog szerintem hozd fel mert énis mindent elfelejtek...

nem azért mert nem érdekel csak egyszerüen kimegy a fejemböl.

eggyáltalán nem nyomulós te csak kérdezel!

2010. aug. 9. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi:)és hanem felejti el csak úgy nem kérdezi meg??
2010. aug. 9. 17:15
 8/8 anonim ***** válasza:

15:01 nek az ötlete jó viccesen kérdezz rá ettöl 1 kicsit zavarba fog jönni de az segáz:P

mostanába semmi nem kell meglepödni...

2010. aug. 10. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!