Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan oldjam meg hogy tudjunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan oldjam meg hogy tudjunk találkozni?

Figyelt kérdés
A fiú akivel járok a balcsin találkoztam megmondta nekem miután haza ment hogy bejövök neki. De hát 5 órára lakik tőlem vonattal. És nagyon szeretném ha találkoznánk. És nem akarom azt hogy más lánnyal össze jöjjön azért mert ilyen messze lakik tőlem.
2010. aug. 9. 11:03
 1/4 anonim ***** válasza:

az én exem 6 órára lakott tőlem és másfél évig megtudtok oldani, de nagyon nehezen..szerintem bele se vágj, de csak a magam tapasztalatai miatt mondom ezt..:)

viszont ez a te dolgod, tehát ha a fiú is akar téged látni, kérd meg hogy utazzon le hozzád vonattal, és találkozzatok:)

2010. aug. 9. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Távkapcsolatba én nem vágnék bele.

Én például úgy vagyok, hogy szeretem ha a városomban lakik a barátnőm és nem kell 5 órákat vonatozni, hogy találkozzak vele. Meg ha ilyen messze lakna akkor úgyis az lenne bennem, hogy biztos megcsal.

20/F

2010. aug. 9. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
mondta nekem hogy lehet hogy lehet hogy nem járna velem mert nem szereti a távkapcsolatot így hát más csajjal össze jönne. de ez még nem biztos azt mondta. még 1 évet kéne rá várnom hogy újra találkozzunk a balcsin de még az sem biztos hogy egyszerre fogunk ott lenni.
2010. aug. 9. 12:49
 4/4 anonim válasza:
ugyan ebben a helyzetben vagyok :O csak nem Balcsin találkoztunk... én sem vagyok a távkapcsolatok híve de ha szeretitek egymást akkor 1 próbát megér:)
2010. aug. 11. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!