Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Randiznál mamahoteles 30...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randiznál mamahoteles 30 körüli pasival?

Figyelt kérdés
Vagy úgy vagy vele hogy egy ilyen korú pasinak már virítania kellene többet is
2020. okt. 23. 12:12
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Boldog születésnapot, Bandi!
2020. okt. 23. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
50%
Nem
2020. okt. 23. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
83%
Viríts már annyit, hogy leteszed a piát örökre és eljársz dolgozni. Csak így kezdetnek.
2020. okt. 23. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem azzal van a legnagyobb gond, ha valaki mamahoteles, hanem azzal, ha valaki nem is akar változtatni.


Van egy haver, akinek volt egy kis étterme, de az befuccsolt neki, és anyagilag melypontra került. Vissza kellett költöznie a szüleihez, amit nehezen viselt el. De nem adta fel, hanem kiment külföldre dolgozni évekre. Összeszedett ott pénzt, hazajött, és talán azóta már össze is költözött a csajával.


Ezzel szemben van egy másik haver, aki mamahoteles, de neki esze ágában sincs változatni. Meg is mondta, hogy ő nem szakadt még le az anyjáról. Na, őt el is kerülik a csajok.

2020. okt. 23. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
65%
Mert mennyivel jobb az amikor valaki albérletben lakik és hónap végén éhallál szélén áll mint én? Akkor engem tökös férfinak tartanak a nők?
2020. okt. 23. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
62%
Ha én 22 évesen, MSc mellett képes vagyok dolgozni és albérletet fizetni, 30 éves koromra pedig már saját házat tervezek venni, akkor úgy érezném, hogy te nem vagy annyira céltudatos, hogy együtt tudjunk tervezni. Szóval a céltudatosságot kellene virítani, nem várom el, hogy a férfi vegyen meg nekem mindent, megveszem én magamnak, de tegyen meg ő is mindent, ne nekem kelljen eltartanom őt, mert ő inkább elissza azt amit megkeres.
2020. okt. 23. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
67%

6.

De úgy képzeld el, hogy a kérdező a 20-30 éves kora közötti tíz évből 9 évben semmit nem csinált szabadidejében, csak otthon ült a számítógép előtt és piált. Ez így már oké neked? :D

2020. okt. 23. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
több éven át dolgoztam hetes, ráadásul idegen országban.
2020. okt. 23. 12:57
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
És hová tetted a pénzt?
2020. okt. 23. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Feléltem. Vagy a nőkre kellett volna költeni?
2020. okt. 23. 13:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!