Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az gáz, ha egy lány szerelmet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az gáz, ha egy lány szerelmet vall egy srácnak? Tehát a lány kezdeményez?

Figyelt kérdés
2010. aug. 8. 22:05
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

Utolsó: a kettő között nincs kapcsolat (rám legalábbis nem igaz). Ha lányokról van szó nincs semmi bátorságom, ha oda is megyek képtelen vagyok bármit is mondani. Ellenben ha veszély van baromi könnyen előjön belőlem a vadállat és élvezettel verem össze azt aki szemétkedik.

Az érzelmek kezelésével, kifejezésével mindig gondjaim voltak. Sokkal könnyebb a dühömet kimutatni (néhány jól irányzott ütéssel), mint egy lány tudtára adnom, hogy tetszik.


Kérdező: nem, szerintem nem gáz


21F

2010. aug. 9. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
Nem gáz:)..ha ugyérzed hogy neked o az igazi akkor miért ne!:)nem muszáj mindig nekunk udvarolgatni!;) Nincs ezzel semmi gond! és hajrá!!:)
2010. aug. 9. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim válasza:
Nem gáz. A barátommal úgy kezdődött a dolog, hogy én kezdeményeztem. Vagyiis, mondhatjuk... Elhívott csavarogni, aznap este írta, hogy tökéletes vagyok, másnap meg írtam neki hogy nagyon tetszik, és hogy nem e lenne kedve megismételni azt a napot valamikor máskor:D
2010. aug. 9. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
nem gaz,de ha tudod es vannak jelek h tetszel neki akkor kezdemenyezz te.de az sem gaz ha o kezdemenyez
2010. aug. 10. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

mostansag nem nagyon kezdemenyeznek a pasik,nem tudom miert.talan nem mernek vagy batortalanok.de nekem a baratom is ilyen.20eves es nem csajozos ,soot nagyon ritkan mer megfuzni egy csajt:)

ez persze nekem csak elony.:D

17/L

2010. aug. 10. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!