Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van az, hogy msn-en...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy msn-en csak addig tart a beszélgetés a lányokkal, amíg szóval tartom őket?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy elbaszott dolog msn-en ismerkedni, de a kérdés lényege nem is ez. Már megfigyeltem többször is, hogy ha lányokkal beszélgetek msn-en, csak addig tart a beszélgetés, amíg kérdezgetem őket, új témákat dobok be. Ha ez nem történik meg egyszerűen megszakad a beszélgetés... És ez független attól, hogy ismerkedni próbálok egy lánnyal, vagy egy baráttal beszélgetek. Az az érzésem, mintha nem lennének egyenrangú partnerek a beszélgetésben, és csak azt várják, hogy szórakoztassam őket... vélemények???
2010. aug. 8. 20:58
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
na jó, de ezért írtam, hogy nem csak olyan lányokkal van ez akire próbálok hajtani, hanem barátokkal is. Ott ez nem jöhet szóba, mégis azt érzem, hogy nekem kell fáradozni, különben gyorsan behal a beszélgetés...
2010. aug. 8. 21:44
 12/19 anonim ***** válasza:
Én is ilyen lány vagyok, ha nem azzal a fiúval beszélgetek akibe szerelmes vagyok, akkor elég érdektelennek tűnhetek sokszor:D +idegest hogy miközben a pasiügyemet próbálom alakítani más belezavar, nekik épphogy csak a kérdéseikre válaszolok:D
2010. aug. 8. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
hát engem spec az izmok sem érdeklenek xd az hogy vannak tajparasztok az meg tény. de pasiba is.. én is volt akit felköszöntöttem,annyit baszott mondani,h kösz.. ő meg azt se tudja mikor van a szülinapom..
2010. aug. 8. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Igen, pasiban is van ilyen:S de nekem életem során csak ilyen lányokkal volt dolgom akik parasztok, tehát elvárják, hogy én tudjam a születésnapjukat de ők nem emlékeznek az enyémre, és ha szóvá teszem bunkó vagyok...
2010. aug. 8. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

hát nekem se akadt még norm pasival dolgom,bár még cs 16vagyok..

amúgy meg le kell szarni az ilyeneket,majd jön egy normális :d

2010. aug. 8. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Én ugyanezt észrevettem szinte minden ismerősömnél msn-en. Függetlenül férfi vagy nő. Élőben mindenkivel jól elbeszélgetek. De msn-en úgy kell rájuk írnom.
2010. aug. 8. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Ismerős probléma, de találtam már olyan lányt akivel nagyon jól (kölcsönössen) el tudtam beszlgetni. Sajnos, vagy nagyon messze laktak, vagy egyátalán nem pasit kerestek.


De azért még próbálkozok, lehet privit írni :D


16/f

2010. aug. 9. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Velem is ez van :O De egy olyan lány is akadt aki meg minden percben azt kérdezgeti hogy egy másikkal miről beszélek, meg kérdezget...
2010. aug. 9. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

21:28-as vagyok..

Nem a pénz és a BMW kelti fel az érdeklődésemet, én nem erre gondoltam, aláirom vannak ilyen lányok, de én nem tartozom közéjük! :)

2010. aug. 13. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!