Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van az, hogy msn-en...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy msn-en csak addig tart a beszélgetés a lányokkal, amíg szóval tartom őket?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy elbaszott dolog msn-en ismerkedni, de a kérdés lényege nem is ez. Már megfigyeltem többször is, hogy ha lányokkal beszélgetek msn-en, csak addig tart a beszélgetés, amíg kérdezgetem őket, új témákat dobok be. Ha ez nem történik meg egyszerűen megszakad a beszélgetés... És ez független attól, hogy ismerkedni próbálok egy lánnyal, vagy egy baráttal beszélgetek. Az az érzésem, mintha nem lennének egyenrangú partnerek a beszélgetésben, és csak azt várják, hogy szórakoztassam őket... vélemények???
2010. aug. 8. 20:58
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
nők..
2010. aug. 8. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

hát én csaj vagyok és a pasikkal szoktam ugyanígy érzeni..csak akkor én tartom őket szóval..mikor ők írnak rám akkor is-.-..

szóval..

férfiak..

2010. aug. 8. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

aztarohadt, én is ezt néztem h ez mitől lehet :o

Alapítsunk 1 klubbot a beszédszakítós nők ellen, legyen az a neve hogy LBSZN (Le a Beszéd Szakító Nőkkel!)

Vicc nélkül, 100% át tudom érezni a helyzeted :(

2010. aug. 8. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
11%
méghogy emancipáció...
2010. aug. 8. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
xD milyen igazad van de ezt barátnőkkel is csináljuk mi azt szoktuk h mindig írjuk h "téma?" ha nincs akkor meg képeket szoktunk nézegetni meg zenéket hallgatunk meg játszunk meg ilyenek!:D
2010. aug. 8. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

Nálam ugyan ez van, nem értem miért.Pedig a nők bő beszédűek azt mondják:d

Vettem pár lányt fel msn-re de csak beszélgetni mert nincsenek lány barátaim, és csak addig megy a beszélgetés amíg én írok, kérdezek, ők soha semmit nem kérdeznek, szerintem ez azért van mert nagyképűek, azt hiszik ha nők és szépek akkor felsőbbrendűek, pedig ez nem így van.

20f

2010. aug. 8. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Szia!

Én lány vagyok és ha valakinek nem írok vissza msn-en vagy nem kérdezek semmit akkor az azért van, mert nem érdekel az illető, nem kelti fel az érdeklődésemet, és ezt nem rossz indulatból mondom.

2010. aug. 8. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
11%

21:28

Mivel lehet felkelteni az érdeklődéseteket?:)

Pénz + BMW?

2010. aug. 8. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

pff.de ezt is úgy bírom..mindenki általánosít.

én pl minden pasival jól elvagyok msnen,én is mondok témát. hogyha nem érdekel akkor tényleg nem írok neki..

de egyből h pénz meg bmw:S .. azért sok olyan csaj is akad aki nem pénzre megy :]

2010. aug. 8. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Akkor még is miért olyan nehéz egy jó szót szólnotok a pasikhoz?

Van egy lány akivel msn-en beszélgetek, már jóban vagyunk 2 éve, találkoztunk is személyesen, én felköszöntöttem a születésnapján, azt sem mondta, hogy köszönöm, de ő elfelejtette az én születésnapomat, és soha nem ér rá.Egy hatalmas nagy paraszt, és sajnos a legtöbb nő ilyen, tisztelet a kivételnek, de rendes csajjal, aki tud normálisan beszélgetni még nem találkoztam.Titeket csak az izmok meg a gazdagság érdekel, sajnos ez a tapasztalatom:(

2010. aug. 8. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!