Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Elhívjam a csajt egy házibuliba?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhívjam a csajt egy házibuliba?

Figyelt kérdés
Randiztam egy csajjal(még se csók se semmi nem volt).2 talira elhívjam egy házibuliba?Mert félek hogy lecsap rá valamelyik haverom,mivel még nem a csajom ugyebár...
2010. aug. 8. 17:51
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha a csaj is úgy gondolja, hogy tetszel neki, akkor nem jön össze valameik haveroddal, hanem azt mondja, hogy veled van és huzzon a ge*ibe.
2010. aug. 8. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Vigyázz ezzel. Oké ha tetszel neki akkor nem megy el, meg minden, de 2találka után nem alakul ki semmilyen komolyabb kapcsolat, hogy valami féle "elkölcsi hűség" visszafogná, hogy ne menjen el mással. Én elhívnám, ha a csaj nem partiarc, nem szokott inni, és nem flörtöl csak ugy idegenekkel. Ha ezekre igen a válasz, akkor nem hívnám el, viszont annak érdekében, nehogy kiderüljön, hogy elhallgattad a bulit én se mennék el a helyedbe (már ha nem nálad lesz:D). Én így csinálnám, hajrá!

18/f

2010. aug. 8. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

akkor elhívjam??

vagy inkább vigyem valahova ahol csak ketten lehetünk...

2010. aug. 8. 17:58
 4/7 A kérdező kommentje:
a buli nem nálam lesz hanem egy haveromnál, és a csaj senkit nem ismer onnan
2010. aug. 8. 18:01
 5/7 anonim ***** válasza:

ha nagy piás, és imádja ha fiuk veszik körül, és szeret fiukkal flörtölni akkor NE!


ha nem partiarc, ritkán bulizik, nem szeret flörtölni, és piálni akkor IGEN!


ha nem hívod el, akkor te se menj el, nehogy késöbb kiderüljön, hogy nem hívtad. Ha nem mész el, akkor javasolnám mennyetek valahova kettesben!

2010. aug. 8. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
basszus eddig egyszer taliztunk...nem vagyunk összenőve
2010. aug. 8. 18:04
 7/7 anonim ***** válasza:
ja télleg, bocs erre nem is gondoltam. Ha nincs infod, akkor jobb nem játszani a tűzzel, szal NE
2010. aug. 8. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!