Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek szerintetek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek szerintetek?

Figyelt kérdés
Egy 4 évvel idősebb fiú megkérdezte akarok-e járni vele. Aranyos meg minden de azért az a 4 év most még szerintem sok.Mit mondjak?? 13/L
2010. aug. 8. 16:57
 1/9 anonim ***** válasza:
mondd neki hogy már foglalt vagy
2010. aug. 8. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Tudja,hogy nem!
2010. aug. 8. 17:00
 3/9 anonim ***** válasza:
Akkor ezt mondd neki: "Engem bizony nem fogsz meg*aszni te kis pedofil buznyák!"
2010. aug. 8. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Most még soknak tűnik ez a 4 év, de később már fel sem fog tűnni.. szerintem ismerd meg minél jobban, aztán úgyis meglátod mi érzel..
2010. aug. 8. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Nem pedofil 2. ....

Hát nem tudom mit tegyek..

2010. aug. 8. 17:07
 6/9 anonim ***** válasza:
Miért lenne sok? Szerintem nem sok . De ha nagyon nem akarsz vele járni mond neki hogy nem szeretnél most senkivel járni. és hogy szerinted túl idős hozzád.vagy ha nem tetszik akkor mond meg neki azt hogy figyi ne haragudj de nem tetszel. Tőlem i s megkérdezte egy 5 évvel idősebb fiú hogy nem-e akarok járni vele én is 13/L vagyok . Azt mondtam neki nem és ennyi :D
2010. aug. 8. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Ja. De valószínű én is azt teszem:):(
2010. aug. 8. 17:10
 8/9 anonim ***** válasza:

ebben a korban még sok az a 4 év. közöld vele, hogy idős hozzád és kész. ajáld fel neki, hogy esetleg 4-5 év múlva probálkozzon újra, amikot te is idősebb leszel.

le lehet hurrogni aki akar, de egy 13 éves kislányhoz (bocsi kérdező) egy 17 éves kamaszfiú, akiben tombolnak a hormonok, idős hozzá

2010. aug. 8. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Utolsó: Teljesen egyet értek veled.
2010. aug. 8. 17:21

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!