Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok ha első randin a srác...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ha első randin a srác nem smárol le és még a kezeteket se fogja meg akkor már nem is adtok neki második esélyt?

Figyelt kérdés

Én voltam randizni egy csajjal végig jól elvoltunk nevettünk vagy 3 órán át, de én igazából nem mertem így közeledni,nem láttam a megfelelő szitut :/

Szerintetek elrontottam ezzel mindent?Vagy fogok még vele találkozni?


2010. aug. 8. 15:40
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Ezt szerintem nem lehet általánosítani, mert van aki így, vagy aki úgy vélekedik. Csak a saját példám tudom felhozni: Mentem az első randira, a megbeszélt helyre. Találkoztunk, két puszi az arcra, majd megfogtuk egymás kezét, és sétáltunk. A randi végén pedig engedélyemet kérte, és megcsókolt. Azóta is együtt vagyunk, lassan egy éve.

Van, aki mondja, hogy első randin ilyeneket még nem szoktak elkövetni (:D), de nálunk ez belülről jött, nem gondolkodtunk, nem terveztünk. És pont ettől lett szép.

Ezzel csak azt akartam mondani, hogy a helyzet hozza. Mi ebben a helyzetben voltunk, ti meg abban. Emiatt biztosan nem fog eltávolodni tőled.

2010. aug. 8. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Sok kis álszent....:S Persze tisztelet a kivételnek.
2010. aug. 8. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
nekem még a negyedik randin sem csinált semmit..9napig jártunk:D
2010. aug. 8. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:
szerintem tök jól csináltad. Miért kéne lerohanni a csajt rögtön?
2010. aug. 9. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Szerintem az elso rand forgatokonyve: koszonsz egy sziá-t majd egy hosszu puszi az arcára poénkodás fagyizás stb...az elkso randin semmi képpen nem szabad megcsokolni a csajt legalábbis nem ajánlatod:D..megkérded hogy még találkozhatnátoke s ha rábolint a második randin már lehet smárolni. persze figyelj az apro jelekre:)
2010. aug. 9. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Én annak nem adnék több esélyt, aki az első randin le akar smárolni. (Gondolok itt olyan szitura, hogy korábban nem ismertük egymást.)


26/N

2011. jan. 18. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!