Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok ha első randin a srác...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ha első randin a srác nem smárol le és még a kezeteket se fogja meg akkor már nem is adtok neki második esélyt?

Figyelt kérdés

Én voltam randizni egy csajjal végig jól elvoltunk nevettünk vagy 3 órán át, de én igazából nem mertem így közeledni,nem láttam a megfelelő szitut :/

Szerintetek elrontottam ezzel mindent?Vagy fogok még vele találkozni?


2010. aug. 8. 15:40
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Hol van az előírva, hogy első randin le kel lrohanni a csajt?
2010. aug. 8. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
Hát ha jól szórakozott és tetszel neki akkor biztosan várni fogja hogy újra találkozzatok. Lehet ő sem szereti elsietni a dolgokat. :) 15/f
2010. aug. 8. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
86%
Akkor vágnám pofán, ha megpróbálna első randin lesmárolni.
2010. aug. 8. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

nem rontottal el semmit,sott..nagyon jo igy

majd lesz masodik,harmadik randi

2010. aug. 8. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Nekem a csajaimmal mindig bejött a várakoztatás/kiéheztetés stratégiája. Én sosem rohantam le őket elsőre, még néha másodikra sem, és tökre bepörögtek. Utána már sokmindent lehetett tenni és maradt a "navégre" érzés a "de egy nyomulós pasi" helyett.
2010. aug. 8. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
0%

ezt nagyon elb@sztad...

főleg mert látta hogy vívodsz, izgulsz, parázol hogy nem mersz lépni, ezt a nők megérzik.

2010. aug. 8. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Nem kell lerohanni a lányokat az első randin. Ez csak a filmekben van így.

Mikor anno randizgattam a jelenlegi párommal akkor 3. randin volt kézfogás és 4.-en csók és ez így volt jól. Lassan 2 évesek leszünk.

2010. aug. 8. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

én nem szeretném, ha az első randin a fiú megcsókoljon. a kérfogás is még húzós. ha egy fiú szeret vagy kedvel, akkor képes várni.

szóval nem rontottál el semmit :D

2010. aug. 8. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

pont, hogy nem rontottál el semmit.


ahogy olvastam a hosszú kérdést, attól tartottam, hogy még a megdugás is benne lesz...


miért kéne mindennek egy nap alatt megtörténnie? akkor mit csinálnátok utána?! nemcsak a cél az érdekes, hanem az út is, amíg eljuttok a célig...

2010. aug. 8. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Semmi gond nincs ezzel.Első randi volt és a leírtak alapján nagyon jól sikerült.A csaj ha csak nem ribanc nem veszi rossz néven.Szerintem még értékeli is,mert manapság ritka az ilyen fiú.
2010. aug. 8. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!