Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Keressünk sok pénzt, dugjunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Keressünk sok pénzt, dugjunk jó nőket. Ez lenne a férfilét értelme?

Figyelt kérdés

2020. okt. 7. 15:07
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
89%
10. Neked még jelenlegi sincs. Milyen új?
2020. okt. 7. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
40%
Van jelenlegi, előtte pedig volt régi. Honnan vetted, hogy nincs? A kommentemből hol derült ki okoskám? :)
2020. okt. 7. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
51%
Ez,húszévesen kb.Felnőttként már nyilván nem.
2020. okt. 7. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
0%
Ez meglehetősen feminista hozzáállás. A pénz nélkül meglennénk, az csak azért kell nekünk, hogy kapjunk szexet. Láttál már csóró pasit szép nővel? Na ugye!
2020. okt. 9. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
Fizetésben benne vagyok a top 20%-ban Németországban. Nőim itt akik voltak pedig a bottom 10%-ban. Inkább egyedül.
2020. okt. 11. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
utolsó, akkor valami nem stimmel veled. Nagyon gáz lehet a személyiséged, ha csak a ronda, buta nők állnak veled szóba. Valószínűleg nem adsz magadra, szakadt gatyába járkálsz és smucig is vagy, mert félsz attól hogy a nők a pénzedre utaznak. Pedig ha nem kezdesz el szintedhez mérten öltözködni, viselkedni, akkor nem si kapsz a szintedhez való nőt....
2020. okt. 11. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
72%

Egyik sem cél, csak következmény. Pontosan ezért sikertelen és céltalan az emberek többsége! Minek a pénz? Szórakozni, menőzni, élv hajhászkodni? Isten hozott a konzumidióták világában! Az emberi élet célja a fejlődés és az alkotás.


Aki tervez és megvalósít, az sikeres ember, aminek a következménye hogy lesz pénze, de a valódi boldogságot nem a pénz okozza neki, hanem az hogy megvalósítja önmagát. Ez kihat az egész életére, és ugyanilyen sikeres és jó emberekkel veszi magát körbe, és maga a párkapcsolat sem jelent problémát neki. Minden ami körbevesz csak következménye annak, hogyan használtad ki a benned rejlő képességeidet. Már ha van, már ha kinyitottad a szemed.


A sok pénz és a jó nők dugása mint életcél kb. annyit eredményezett volna az emberiség életében, hogy barlang, bogyók gyűjtögetése és bunkósbot.


Persze vannak akik ezen az értelmi, érzelmi és morális szinten rekedtek meg, részemről lehet bármenni pénzük és nőjük, az én látásmódommal nekem felérne az életük egy agyhalállal.

2020. okt. 11. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
71%

Te lennél a fiatalság képviselője? Akkor kérd meg a gyk-t, hogy hozzon létre a fajtádnak "Ócska telepi proli" kategóriát. Tulajdonképpen az eszed megvan hozzá, az egód is stimmel. Ne csüggedj, szerintem bőven lesznek lányok is akik oszlopos tagjai lesznek a klubbodnak...


Az hogy nem tudsz írni, külön erény. Nem Sexológus, hanem Szexológus. Sebaj, nálatok ez nem számít. Gyűűűccsed a sok pénz haver! :D


Wooooaooowww, mekkora paskantyú lehetsz a valóságban! :D :D :D Beccs' szó, ezen most tényleg, a szó szoros értelmében röhögök! :D :D :D

2020. okt. 11. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:

(Off)

Német nők és a szépség? :D


Emlékszem, mikor már egy éve kint voltam Karlsruhéban, utcán sétált előttem egy hátulról 10/10 pontos német nő. Már majdnem ráizgultam, mikor befordult a sarkon. Amikor megláttam a fejét, hirtelen újraértékeltem a helyzetet, a valóság az orromra b@szta az ajtót.


Fel a fejjel, gyere haza csajozni.

2020. okt. 11. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:

(Off)

Vannak szép német nők. Magyarok átlagban csinosabbak.

A szépség nem minden. Írtad 10/10. Csinosan öltözik, sportol, ad magára. Az arca predestináció.

2020. okt. 11. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!