Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Rosszul értelmezem, vagy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rosszul értelmezem, vagy a tindernek tényleg nincs értelme?

Figyelt kérdés

Eleve eléggé szkeptikus vagyok, szóval nyugodtan javítsatok ki ha tévedek.

Néhány barátom nagy nehezen rávett, hogy regisztráljak Tinderre.

Miután ez megtörtént, pár nap után lett 3-4 matchem, meg 20-30-an kedveltek, de ugye őket nem láttam csak homályosan.Hát mondom ennek aztán van értelme.

Erre mondták, hogy befizetnek egy hónapra és akkor láthatom kik kedveltek.

Nos valóban így láthattam őket, összesen 3-ra nyomtam viszont tetsziket, és bár amúgy nem rossz a rendszer felépítése, de arra jöttem rá, hogy lószart sem érek el vele, hogy én elő vagyok fizetve, mert ha kedvelek valakit, és ő nincs előfizetve ugyan úgy homályosan lát engem, ergo nem tudja,hogy én kedveltem.

Az elmúlt napok alapján pedig arra jöttem rá, hogy a rendszer direkt nem hoz össze azokkal akik kedveltek, és mindig csak a homályos kép van róluk, hogy fizessek elő ha kíváncsi vagyok rájuk.

Szóval van az első nap a beetetés, akkor direkt bedob pár embert aki kedvelt hogy legyen matchem, de utána full off amíg nem fizetek elő.

Na de én előfizettem, csak ugyan úgy semmit sem érek vele ha azok nincsenek előfizetve akiket én kedveltem, hisz nekik ugyan úgy direkt nem dob be engem, hogy maradjak a homályosak között, és hátha akkor ők is előfizetnek kíváncsiságból.


Teszem hozzá, miután előfizettem a 20-30 homályos kedvelőm közül összesen 2 volt akivel összefutottam amíg nem voltam előfizetve.


Remélem érthetően írok, de ez így működik vagy rosszul látom?Ha igen ennek mi értelme?



2020. szept. 15. 19:45
 1/10 anonim ***** válasza:

A Tinder Gold előfizetésnek az a legnagyobb haszna, hogy amikor egy lány a profilodat jobbra húzza, te arról értesítést kapsz és meg tudod nézni, ki volt az, egyből vissza tudod like-olni (ha szimpatikus) és egyből írhatsz is neki.


Ha nem lenne előfizetésed, nem látnád, ki lájkolt és lehet, hogy csak órákkal később jönne eléd a profil a jobbra, balra húzogatós fülön. Akkor viszont már hiába húzod jobbra és lesz vele match, mert már rég elkezdett beszélgetni másokkal és nem fog egy új emberrel elkezdeni ismerkedni, mert a nők egyszerre max. 2 emberrel szeretnek beszélgetni. Olyanokkal fog, akiknek van Tinder Goldjuk és egyből visszalike-olták és írtak neki, tehát az elsők közt voltak.


Ezért nagyon jó a Tinder Gold, mert te lehetsz az elsők közt, akitől üzenetet kap és ez nagy versenyelőny. Feltéve, hogy egy értelmes, nem pár szavas, de nem is rohadt hosszú első üzenettel nyitsz.

2020. szept. 15. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Az a homályos lista azokat tartalmazza, akik már eleve lájkoltak téged. Szóval megvan az a lehetőség, hogy olyanok közül választhatsz, akik mindnyájan lájkoltak.
2020. szept. 15. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Igen, azt értem, hogy a homályos listában azok vannak akik engem kedveltek.

Arra gondolok, hogy én húzogatom az embereket jobb-balra.Ott mondjuk kedvelek valakit, aki viszont nincs előfizetve, tehát neki én homályosan jelenek meg.

És erre mondom, hogy amíg ő nincs előfizetve addig a rendszer "direkt" nem tesz be neki engem a jobbra-balra húzogatásnál, tehát az esélyt sem adja meg NEKEM,hogy a lány vissza tudjon kedvelni amíg nincs előfizetve ő is.Mivel ha a rendszer bedobna neki engem a homályosak közül a jobbra-balra felületen akkor előbb utóbb "elfogynának" a homályos kedvelői, és akkor miért fizetne elő, hogy ha mindenki sorra kerül egyszer?


Viszont ez csak velem kibszás mert én ugyan elő vagyok fizetve, de mit sem érek vele ha a lányok nagy része meg nincs.

2020. szept. 15. 20:42
 4/10 anonim ***** válasza:
Ha azok, akikkel alapból matcheltél/matchelnél és, akik a homályos listán voltak nem elegendőek, akkor úgy számodra tényleg nincs.
2020. szept. 15. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
A lányok nem azért fognak jobbra húzni, mert lájkoltad őket és rajta vagy a homályos listájukon.
2020. szept. 15. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
55%

Az a nagy szomorú helyzet, hogy azoknak tetszel, akik rajta vannak a homályos listádon, az összes többinek meg nem. A lányok alaposan szelektálnak, és azt húzzák jobbra aki tényleg tetszik nekik, kaksiznak rá a homályos listára.

Nem a Tinder hibája, hogy neked nem kell az a 30 lány akinek tetszel, és az sem a Tinder hibája, hogy te nem kellesz azoknak a lányoknak akik tetszenek neked.

2020. szept. 15. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Dehogynincs értelme! Tömöd a fejlesztők zsebét, egy ábránd miatt, amit elhitettek veled, hogy majd jó csajokat fogsz onnan felszedni :) Ezt felejtsd el. A nőkről meg ne beszéljünk akik ott fent vannak ... bántották már eleget itt őket.
2020. szept. 15. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerintem simán összejöhet valami Tinderen, bár mivel egy telós társkereső app, sokak nem is akarnak igazán kapcsolatot. Szerintem nem olyan nagy összeg, hogy ne érje meg pár hónapig. Jobb ha nem számítasz semmire, aztán hátha mákod van és kifogod a jó nőt.
2020. szept. 15. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Na jó, akkor én feladom, még mindig nem értitek miről írok :( Lehet az én hibám, akkor sajnálom, nem tudom jobban elmagyarázni.
2020. szept. 16. 06:41
 10/10 anonim ***** válasza:

De, érthető, amit írsz. Ha azt szeretnéd, hogy látszódjon, hogy te is jobbra húztad, akkor használd a superlike-ot. Az előfizetőknek adnak napi ötöt, erre való. (Más kérdés,hogy kuncsorgásnak tűnik.)

Az előfizetésnek nem sok értelme van amúgy, ha nem működik anélkül, azzal sem fog.

2020. szept. 16. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!