Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Normális, ha nem vagyok oda a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, ha nem vagyok oda a csókolózásért?

Figyelt kérdés
Több fiúval is csináltam már, nem rossz, de magamtól én biztos nem állnék neki!!! Mindig az jár közben az eszemben, mit evett előtte, így tök undorítónak találom, pedig nem tartom magamat éretlennek rá, semmi gond az egyéb testi dolgokkal...
2010. aug. 7. 22:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Aha
2010. aug. 7. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
ez normális
2010. aug. 7. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
nyugi nem vagy egyedül:)) Én sem igazán szeretem ezeket a nyálas dolgokat:))
2010. aug. 7. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ja,van ilyen. A nővérem sem szereti. Neki is a nyállal van problémája,ha jól tudom...
2010. aug. 7. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Nyugi nem vagy egyedül. Énsem szeretek, de nem az miatt, hogy mit evett előtte. Szimplán a nyálas dolgokért nem vagyok oda. Ennyi :)

L/17

2010. aug. 7. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
én imádom!teljesen felizgat és a barátom nem nyálas és isteni íze van...a testem totál átforrósodik közben
2010. aug. 7. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
53%
Ha szerelmes lennél abba, akivel csinálod, akkor akarnád...ha igazán szereted akarod vele.
2010. aug. 7. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
képzeld el, hogy a partnered, akivel csinálod, egy fasza kis löncshússzagút hugyozott, te meg azt szopogatod vagy engeded magadban, azt az ótvar büdös levet árasztó faszt... vagy lehet nem is mosta meg már vagy 2 napja, te meg egyből beengeded magadba. na, ez így hogy tetszik? szerintem te hülye vagy kedvesem...
2010. aug. 8. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
:O NEM:O
2010. aug. 8. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
öhm, nem olyanok válaszát kértem, akiktől távol áll az intelligens beszélgetés, feltettem egy kérdést, nem kioktatást kérdeztem holmi löncshússzagú nemtomikről köszi, puszi, szerintem el vagy tájolva.
2010. aug. 8. 17:53
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!