Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Randiznál olyan lánnyal, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randiznál olyan lánnyal, aki a laborban kapott üres pohárnál az anyját felhívta, hogy mit kell vele csinálni?

Figyelt kérdés
Ma történt. Nem hittem a füleimnek. 😂😂😂 22 éves lány, bomba kinézetre.
2020. szept. 22. 23:03
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
95%

"szólították, facen lecsekkoltam."


És te a pszichiátriára mentél?

2020. szept. 23. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 A kérdező kommentje:
Nem, csak szeretem megfigyelni a nőket, a jó nőket. Bármit kiderítek. Nem alvajaro vagyok.
2020. szept. 23. 12:48
 23/30 anonim ***** válasza:
80%
Mit hallgatózol te,hogy más mit beszél??!!
2020. szept. 23. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
23%
Anyuci pici lánya típustól menekülni kell!
2020. szept. 23. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
93%
Arra mi visz rá, hogy erre az oldalra kiírd ezt az alázó, f.éreg kérdést?
2020. szept. 23. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
Édes Istenem de gáz vagy. És ha a lánynak van valakije??
2020. szept. 23. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
Jelentve
2020. szept. 23. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
19%

#24-es vagyok! Most miért kellett lepontozni? De ha egy 22 éves férfi hívogatná anyucit vagy apucit, ráadásul egy ilyen dolog miatt, az bezzeg le lenne oltva.

Ez a síkhülye kislány egy tesze-tosza, életképtelen anyuci pici lánya ha tetszik ha nem. Aztán még ilyenek akarnak maguknak normális férfit. Számomra már az is gáz kategória, amikor felnőtt emberek pár naponta hívogatják anyucit. Minek költözött el akkor? Pár havonta lehet érdeklődni az ősök iránt nem arról van szó, de ez így elég gáz. Aztán azt hiszik magukról hogy önállandósultak. Kész röhej. Egyszer én is jártam egy akkor 25 éves bombázó csajjal, aztán ahányszor találkoztunk mindig hívogatta anyucit. Próbált magyarázkodni, de még így is sokkoló volt.

2020. szept. 23. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
100%

# 28


Miért szorult beléd ennyi gusztustalan rosszindulat?

A párom is eléggé tesze-tosza volt 22 évesen, de évről évre fejlődött, most 26 éves, és amióta dolgozik, és már külön élünk, mindent mi intézünk, rohamosan megnőtt az életképessége, mára már teljesen talpraesett. Én is hasonló változáson mentem keresztül. 18-24 évesen a legtöbb ember elég nagy változásokon megy keresztül. Én is normális férfit akartam anyuci pici lányaként, akit meg is kaptam akkor még anyuci pici fia személyében, de mindketten kitörtünk ebből a szerepből. Lehet, hogy a kérdésben szereplő lány is ki fog, lehet, hogy nem, de szerintem nem normális, ha valakiből ez ilyen szintű mocskolódást vált ki.

2020. szept. 23. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
68%

Nagyon sokan leoltottátok itt a kérdezőt, de ez szerintem is ciki. Mármint miért az anyját hívja fel, miért nem kérdezi akkor meg ott valakitől, ha nem tudja? Nyilván azért mert ő is tudta, hogy ez ciki.

Máskülönben meg 22 éves korra szerintem mindenki eljutott már életeben egyszer legalább egy vérvételes vizsgálatig. Ha másért nem, akkor fogamzásgátló szedése miatt biztos küldeniük kellett. Na persze lehet, hogy nem szed foggátlót, de ha olyan bombanő, akkor gondolom, van szexuális élete is. Utálom az ilyen ignoráló embereket, akik hülye kérdéseket kérdeznek, mert álomvilágban élnek.

Nekem ismerősöm, akinek az anyja vmi egészségpénztári tag és protekciója van az orvosi vizsgálatoknál, egyszer azon értetlenkedett, hogy hogy lehet, hogy órákat kellett sorban állnom vérvételért, mert neki 5 perc alatt meg szokott lenni.

2020. szept. 26. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!