Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A barátnőmmel voltam már 1...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőmmel voltam már 1 éve mikor ugy éreztem hogy már nem szeretem és szakitottam vele. ő nagyon kiborult mert nem számitott arra hogy "kidobom" őt. Folyt?

Figyelt kérdés
Tehát a szakitás után pár nappal felhivtam őt és ujra összejöttünk. Pár hét mulva ujra szakitottunk. Aztán megin összejöttünk. és ezt harmadszor is eljátszottuk. Utánna már eggyüt maradtunk de kiderült hogy mig nem voltunk eggyütt addig megycsalt a régi barátjával, akitől még egy nemi betegséget is elkapott ezt én is elkaptam tőle és igy derült ki hogy lefeküdt a régi pasijával. Még most is eggyütt vagyunk. Az lenne a kérdésem hogy van e jövője egy ilyen kapcsolatnak. A barátnőm mindent megbánt és ő állitja hogy csak idegi kiborultsága miatt csalt meg mikor nem voltunk eggyütt. De szerintem ha annyira szeretett mert szeretett akkor hogy tudott ilyet megtenni velem? . Félek hogy később évek mulva máskor is megtörténhet? . Véleményetek.
2010. aug. 6. 23:07
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
50%

Először is együtt, nem eggyütt.

A felmelegített kapcsolatokból nincs semmi. Bár én soha nem próbáltam, de ha elszáll a bizalom onnantól max. szexkapcsolat jöhet szóba.

2010. aug. 6. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:

Ne haragudj, hogy ilyen nyers leszek, de én amondó vagyok hogy nincs, és hogyha tényleg kiborult, mert annyira szeretett, akkor tényleg: hogy tehetett ilyet? És el sem mondta mikor összejöttetek? Szerintem, már megint elnézést... de ha nem is a közelmultban de elő fog fordulni, éppazért mert egyszer már megtette... És csak amikor a "szünetetekben" f*szhiánya volt, a régi barátjával? Főleg akkor ilyen elkeserítő, hogyha nemvoltatok sokat külön. De saját véleményem szerint, nincs jövője. [ a kötekedőknek írom, hogy ez SAJÁT vélemény. ]


Üdv.: T

2010. aug. 6. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
szerintem meg nem ácsingózhat folyton, és várhat minden szavadra, hogy mikor óhajtasz újra összejönni vele... szakítottatok, nem voltatok együtt, nem csalt meg. sok pasi is egyéjszakás kalandokkal felejt, akkor egy lány miért ne feküdhetne le valakivel vigasztalásképpen?? és most ő nem lehet gondolatolvasó, hogy te tulajdonképp még össze akarsz vele majd jönni később. franc tudja. szóval szerintem nem követett el semmi rosszat. döntsd el, mit akarsz, és tégy úgy, de aztán ha döntöttél, ne rinyálj, hogy a barátnőd másnál keres vigasztalást, hogyha te meggondolod magad. elég komolytalanul állsz a kapcsolathoz.
2010. aug. 6. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

SZia:)


Ne haragudj de egyéni tapasztalat ként mondom ,h ennek az ég egyadta világon semmi értelme, ha már megcsalt ott már vmi rég rossz.Ha annyira rád vágyakozik nem hívom fel az exem ,h figyu kicsi vagyok elhagyatott, és hadd sírjak a válladon. A nők sem hülyék , és a barátnőd sem az szerintem, gondolom nem erőszakolták, meg szóval külön zseniális, h Így ugy szeret, aztán meg összeszed vmi vackot.Ha annyira szeretne és annyira megbánta volna(kétlem) akkor térden állva könyörögve kért volna bocsánatot, és Ő mondta volna el neked h ez történt, és nem úgy kell megtudnod h viszket a farkad(és nem a sex hiánytol) Szerintem hagyd a fenébe találsz jobbat^^


L 22

2010. aug. 6. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem csalta meg, ha nem voltak egyutt. Megcsalni csak azt lehet, akivel egyutt vagy.

De kedves kerdezo, ha haragszol ra ezert, akkor dobd ki, ha nem, es megelolegezed neki azt a bizalmat, ami a kapcsolat elejen is megvolt (mert nem csalt meg vegulis), akkor tedd azt.

Ha viszont nem elolegezed meg a bizalmat, akkor mindig ott fog mocorogni benned, hogy vajon megcsal-e, es nem lesz nyugodt perced. Ugy pedig nincs ertelme a kapcsolatnak.

Ha pedig fajdalmat okoztal neki, ne csodalkozz, hogy keresi azt, akivel potolhat ugymond teged. En is ezt tennem.

21/N

2010. aug. 7. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Először is ez nem megcsalás, mert nem voltatok együtt.

Szakítottál vele, aztán újra, aztán újra. Ez elég nagy kétségbeesést váltott ki belőle, ezért kellett neki valaki aki megvigasztalja.

Én is jártam ilyen cipőben, viszont az, hogy elkapott egy nemi betegséget, az már elég buta dolog...

Ha nem kapott volna el semmit, akkor ne mondja el, mert minek. A túlzott őszinteség sem jó mindig. De ha elkapta akkor legalább elmehetett volna orvoshoz és addig nem kellett volna ágyba bújnotok -.-

Ahogy az előző is mondta, ha bizalmadba fogadod újra van értelme, ha nem akkor nincs, mert rágódni fogsz rajta.

Ha az én barátom utána visszafogadott volna (miután megtörtént az eset), mert meggondolta magát kettőnkkel kapcsolatban, akkor eszembe sem jutna ténylegesen megcsalni ;)

19L

2010. aug. 7. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
azt írtad hogy amikor éppen nem jártatok akkor feküdt le a volt pasiával úgyhogy nem csalt meg.:D csakhogy tisztázzuk a részleteket.........
2010. aug. 8. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Az én volt pasim ugyanezt csinálta... négyszer szakított mire meguntam és elzavartam a p*csába. nem tudom mit képzelnek magukról az ilyen pasik.... Azt hiszik hogy más jó pasi nincs rajtuk kívül aztán meg az lesz hogy örüljön a csaj hogy vele lehet... hát nem... NEM csalt meg a barátnőd te okos. Ha nem vagytok együtt akkor hogy a francba csalt meg???
2010. aug. 8. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

1. sztem ha éppen szakítottak akk nem számít megcsalásnak h lefeküdt a volt pasijával

2. lehet közös jövőtök mert vmi folytán sosem bírtátok sokáig egymás nélkül és mindig egymás mellett kötöttetetek ki végül

2010. aug. 8. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább hagynotok kellene egymást,megcsalni meg nem csalt meg,mert ahogy azt írtad,szakítás után és a sokadik ismételt egymásra találás előtt tette,amit tett.
2010. aug. 8. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!