Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy fogjam meg? Mit írjak neki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy fogjam meg? Mit írjak neki?

Figyelt kérdés
van egy fiú msnen duálunk ismerem és tetszik mit írjak neki?am kérdezte h van e barátom meg ilyenek de elhívni nem akarom mert ciki nekem ha nemet mond és minden nap látom
2010. aug. 6. 15:04
 1/7 anonim ***** válasza:

"Ismerem és tetszik"


Na mi pedig nem ismerjük és nekünk nem tetszik. Van még kérdés?

2010. aug. 6. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Célozgass neki rá! De nehogy áthívd! Egy fiúnak kell kezdeményezni ... de célozgass nyugodtan és ha veszi a lapot akkor minden oké .. de ha nem akkor bukta ;)
2010. aug. 6. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
de hogyan célozake erre mit írjak neki?vagy hogy?
2010. aug. 6. 15:13
 4/7 anonim ***** válasza:

Mondd neki, hogy mennyire unalmas lesz a hétvégéd, nem tudsz magaddal mit kezdeni, nagy valószínűséggel a gyakorikerdesek.hu válaszait és kérdéseit kell megint nézd. Már annyira unod...

Ha nem hív el valahova:

a) nem vette a célzást

b) meleg

c) nincs pénze-> csóró, le van égve

Az a) esetben körbejárhatjátok a témát, hogy ki mit csinál, ha unatkozik. Ha ekkor sem veszi a lapot, akkor vagy a b) vagy a c) a srác.

2010. aug. 6. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
nem a kritikádra kíváncsi! Olyan szemétség leoltani szegényt ... tévedni emberi dolog !!!! Tuti te is tévedtél már!
2010. aug. 6. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Tomazolika ***** válasza:

Nincs abba semmi ha te hívod el! engem például egy csaj vitt el vacsizni,és még értem is jött pedig nem így lett megbeszélve!!! jót röhögtünk és össze is jöttünk!

mondjuk az addig éltek még meg nem haltak rész kimaradt, de az egy másik történet!

Na Hájrá!!!

2010. aug. 6. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én egyik haveromat elhívtam,hogy menjünk már el sétálni..:D Aztán nekem ugyan bejött..de nem azzal a céllal hívtam el,hogy randi vagy ilyesmi hanem csak úgy,mert tök jó idő volt aztán unatkoztunk mindketten blablabla.... :D És aztán leültünk egy padra és megcsókolt..De érted tökre meglepődtem,mert én nem vettem észre,hogy bejövök neki..:D Nem is viselkedett úgy meg semmi se..:D Aztán tök jól elsült:D Meglepetésként sült el..;D

Szerintem egy próbát megér;) Hívd el! Hajrá:) Puszi 15/L

2010. aug. 7. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!