Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Titeket zavar, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Titeket zavar, ha egy lány festi a körmét?

Figyelt kérdés

Nekem mindig festve van, főként élénk színekkel (piros,narancssárga..stb), de nekem így tetszik. Ez zavaró?


15/L :)


2010. aug. 6. 14:10
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
nem. miért lenne az? kivéve ha feketével festi de akkor nagyon.
2010. aug. 6. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha egy fiú a te stílusodat kedveli akkor nem. Én nem szeretem a festett körmöket, a barátnőmnek se ez a stílusa, de ettől függetlenül ha minden más rendben van azért nem lenne kizáró tényező. Van aki szerint pedig kifejezetten előny.
2010. aug. 6. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Én a feketétől a fehérig mindenfélét rákenek,kivéve rózsaszín és a sárga:)

Ne a fiúknak fesd ha neked tetszik jó úgy!

20/L

2010. aug. 6. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:

Szerintem nagyon nincs mi zavarja. Hiszen ha fested a körmeidet, az csakis azt jelentheti, hogy adsz a külsődre és ez csakis büszkeséggel kéne eltöltsön minden fiatal fiút, aki esetleg próbálkozni szeretne nálad.


18/L

2010. aug. 6. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
53%
Igen,engem nagyon zavar :(
2010. aug. 6. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat :)
2010. aug. 6. 14:56
 7/16 anonim ***** válasza:
Én is nagy körömimádó vagyok, magamnak szoktam felpakolni a műkörmöket is, ha rámjön, 3 óra alatt végzek is vele és a legdurvább mintákig az egyszerű franciától mindent szoktam használni, de a durvákat csak itthon. Nem mutatna szépen a fekete körömvég egy kosztümben :) Szóval francia örök divat :)
2010. aug. 6. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Miért kérdezel baromságokat? :/

Kit érdekel hogy kit zavar meg kit nem ha neked tetszik? fooj de csics.ka vagy! Már sorry .. :D

2010. aug. 6. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

pici_csajszii: ha nem tűnt volna fel, nem tőlled kérdeztem, ha meg baromság, akkor mért válaszolsz rá??


többieknek:köszi :)

2010. aug. 6. 16:01
 10/16 anonim ***** válasza:

Én is általában festem, sötét színekkel, feketétől kezdve. tegnap befestettem bordóra, és egy srác mondta h tetszik neki a színe.

Meg máskor is volt már nem egyszer h pasi mondta h szépek. :D Különben meg ha nem tetszene nekik sem érdekelne, az én körmöm.

19/L

2010. aug. 6. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!