Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha randi után néhány hét...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha randi után néhány hét elteltével teljesen a barátság zónába kerültem akkor van még esély arra, hogy valami több legyen ?

Figyelt kérdés
2020. szept. 9. 11:11
 1/9 anonim ***** válasza:
82%

Miben nyilvánul meg, hogy bartzónába kerültél?


Amúgy, nem sok esély van arra, hogy kikeveredsz onnan.

2020. szept. 9. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
75%
A jelenlegi párommal úgy jöttünk össze hogy 4 hétnyi randi volt csók, tapi, petting nélkül. Majd a következő alkalommal egy picit rámenősebb voltam és "letámadtam" amikor nála voltunk.😊
2020. szept. 9. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
69%
Mond meg neki, hogy neked nem barát, hanem szerető kell! Ha nemet mond, röhögd pofán, és kukázd!
2020. szept. 9. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
30%
Filmekben igen. Az életben nem.
2020. szept. 9. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
69%

Én már megtanultam pár Messengeres beszélgetés után, hogy olyan ajtón nem kopogtatunk, amit vagy nem, vagy csak résnyire nyitnak ki.


Ez abban nyilvánult meg, hogy az egyik régi hölgy ismerősöm felkerestem, elkezdtünk csiripelni, küldtünk pár képet magunkról, hogy nézünk ki, majd azóta semmi. Mármint nem keres fel, hogy vagy.


A másik hölgy meg Facebook csoportból lett ismerős, elkezdtünk dumálni a közös érdeklődés miatt, majd mélyült a dolog, jöttek a képek hogy ki hogy néz ki, és amikor rákérdeztem, hogy kávé, akkor elfoglalt volt. Pár hét múlva meg azt mondta, hogy a barátnőjének segít ebben abban amabban. Oké. Aztán mondtam, hogy melyik héten érek rá legközelebb, de semmi.


Úgy hogy ezeket a nőket hagyni kell. Mert ha én nyomulok, ráírok, beszélgetünk, akkor picit elvárható lenne, hogy x idő elteltével rám ír, hogy mi a pálya hogy vagy na mizu a kávéval.


De ha nincs kölcsönös érdeklődés, akkor nem kopogtatok azon az ajtón. Akkor megyünk tovább.

2020. szept. 9. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
35%
Utolsó nem elvárható ha nem jössz be neki.Ne mondj már idiótaságot.Attól hogy te irsz még önmagában nem jelenti hogy elvárhatod hogy irjon.Ha te is bejössz neki akkor igen.De minden esetre ne huzd rá
2020. szept. 9. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nyitott kommunikáció.
2020. szept. 23. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem nagyon van BZ megtörésére esély, bár egyszer nálam bejött a feltáró módszer: megmondtam a csajnak, hogy én nem barátot keresek, és nem hiszek a férfi-nő barátságbn, és mivel ő nagyon tetszik nekem, nagyon vonzódom hozzá, szóba sem jöhet, hogy haverkodjunk.

Mondtam neki, hogy X időpontban várom Y helyen randira, és ha gondolja, akkor jöjjön el, ha nem, akkor én inkább hagynám az egészet, mert nekem így könnyebb. Eljött a csaj... együtt is voltunk egy jó darabig.

2020. szept. 23. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem érdemes olyan nőre energiát forditani aki barátzónába rak.Hagyni kell.Ha magától jön utánna ok de a kapcsolat csak szenvedés lesz sokszor ha csak barátnak tekintett eleinte.
2020. okt. 4. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!