Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért megy ilyen nehézkesen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért megy ilyen nehézkesen?

Figyelt kérdés

1 éve ismerem, régen is nagyon sokat beszélgettünk, de - részemről legalábbis - csakis baráti szinten. Ő többet akart valamikor, de olyan jeleket adtam neki, amiből le tudta venni, hogy én nem akarok komolyabbat... Aztán ezután már ritkábban beszélgettünk, de mikor igen, akkor nagyon jókat.

Mostanában ismét sokat beszéltünk, rájöttem, hogy már én is többet tudnék elképzelni, az is örömet jelentett nekem, hogy ő is... (Ez biztos.) Nincs barátnője, nem is szokott úgy csajozni, leginkább a haverjaival van.

De olyan furcsa... Igaz, nem járunk, de elég egyértelmű jeleket küldünk egymásnak, de akkor is fura. Néha olyan ragaszkodó, azt mondja, hogy alig várja, hogy beszéljünk, aztán mikor beszélünk ismét, akkor... nem hideg, de kicsit közömbösebb. :/

Miért van ez?


Mindketten 19 évesek vagyunk.


L19


2010. aug. 6. 09:09
 1/4 anonim ***** válasza:

talán ugyérzi tevagy vele közömbösebb.. és igy reagál mert rosszul esik neki. Vagy járni akarna veled de ugyanebből az okból azt látja h te nemakarsz ezért olyan.

17/F

2010. aug. 6. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 nielindi ***** válasza:
mondd meg neki mit akarsz. nem mindig értik ám a pasik a jeleket!
2010. aug. 6. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Én sosem vagyok vele közömbös. :(

Járnánk már, csak most jelenleg messze tartózkodik, addig nem érdemes...

2010. aug. 6. 09:33
 4/4 anonim ***** válasza:
hát ha messze van és nem tudsz vele beszélni, ne is várd, hogy könnyen menjen a dolog.
2010. aug. 6. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!