Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, Nálatok kizáró tényező...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, Nálatok kizáró tényező ha a fiú biszexuális?

Figyelt kérdés
2020. szept. 5. 11:05
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
12%

Nem. A számomra az ilyen nem férfi.

Az ilyenek járnak család mellett a népligetbe cigány meg drogos prostikhoz.

2020. szept. 5. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
97%
#10 aki "megun", az nem is szeret. Szexualitástól függetlenül
2020. szept. 5. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
67%
Nálam kizárok ok lenne igen.
2020. szept. 5. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
54%
Nem, kifejezetten tetszene is, könnyebben belemenne egy 2 pasi hármasba.
2020. szept. 5. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
25%

Én már megtaláltam a párom, de ugyan ki a fene tervez egy életet egy biszex pasival? A gyomrom forog a gondolattól, hogy ha a seggére nézek akkor az nem csak kimenet volt. Vagy hogy mi volt a szájában.


Áhh bottal se kategória.

2020. szept. 5. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
34%

7#+1

Nagyon durván szétcsúszott mentális betegség kategória akiknél ez kizáró ok. Valami ott a neveltetésben nem volt helyes.

2020. szept. 5. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
68%
16-os, már mi a jó édes Istenért? Inkább veled vannak gondok, meg 7-sel, hogy így ítélkeztek mások felett, mintha ti valakik lennétek ezen a névtelen oldalon. Hadd döntse el mindenki maga, neki mi fér bele! Ez ugyanolyan, minthogy valakinek a szőke, valakinek meg barna/fekete vagy vörös tetszik. Azért ne nevezzünk valakit mentálisan betegnek, mert mondjuk nem vonzódik a szőkékhez, csak a barnákhoz. Ez ugyanarról szól, csak más kérdéskörben.
2020. szept. 5. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
37%

Miért is lenne gond? Te beszélsz ítélkezésről? :D Mindenki eldöntheti magának, persze, de ne akard már megtiltani, hogy meglegyen a véleményem róla.

Szerintem mentálisan az olyan van darabokban, mint pl. a 11-es.


Nehogy már én legyek az alantas, amiért arról ítélek meg másokat, hogy ki milyen ember, milyen gondolkodású.

Nekem olyan pár kell, aki tisztességes, becsületes, intelligens, érzelmes, monogám típus. Ha valaki emberi értékeket tart szem előtt, és azok szerint keres párt, akkor mind1, hogy biszex-e vagy sem, mivel egy biszex is hozhatja az imént leírt értékeket.

Az, hogy valaki biszex, nem azt jelenti, hogy törvényszerűen kell folyton mindkettő nemből neki valaki, vagy, hogy majd család mellett jár cigány, alja prostikhoz, és össze-vissza kefél. Jelenthet csupán annyit is, hogy tud szeretni azonos neműt is, de ettől még lehet élete párja egy ellentétes nemű. Ha pedig monogám, hűséges típus, akkor nem fogja megcsalni. Ha pedig nem az, akkor pedig mindegy, hogy biszex-e vagy nem.

Az olyanokra meg, hogy mi a férfias és mi nem, semmilyen épeszűen megfogalmazható érv nincsen, mivel ez egy kreált, társadalmilag felfújt dolog.

Ha most a "férfiasság" a téma. Szerintem nem egészen normális fejben az, aki lehordana férfiasságában egy talpraesett, jó problémamegoldó, jól kinéző, határozott férfit azért, mert biszex.


Nem azt mondom, hogy minden biszex olyan, mint én leírom, van mindenféle, ahogy heteroból is. Csak szerintem intelligens ember a tettei, személyisége alapján ítéli meg a másikat.

2020. szept. 5. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
68%

Nehogy már miután minősítettél embereket vélemény után még te szólj be nekem! Provokatív, degradáló mondatok után mit vársz? Hm? Tapsoljalak meg, hogy leszólsz? Oké, ügyes vagy fiam. Gondolj, amit akarsz, de maradj mindig tisztességes légy szíves és tartsd tiszteletben, hogyha én mondjuk nem akarok biszex emberrel kezdeni.

Én elhiszem, hogy rendes emberek. Embernek is tartom őket, éppúgy, mint mást. DE! Mint pár, nekem ez nem fér bele az értékrendszerembe. Ettől nem kevesebb lesz, csak nem az én "ízlésem". Számomra ez taszító dolog, nem tudom elfogadni PÁRNAK. Attól még a való életben senkihez sem megyek oda, hogy leköpjem, mert biszex. Nem bántom, de nem. Nem és nem. Nekem az nem tud férfi lenni, aki tud "női" pozíciót felvenni más esetekben. Lehet, hogy velem szemben férfi lenne, de akkor sem tudnám így őt elfogadni és szeretni, mint társ. Attól még lehet jó ember, nem vitatom. És a neveléshez nem feltétlen van köze, mert a szüleim sohasem mondtak semmit erről, mégsem akarnék ilyen párt.

2020. szept. 5. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
59%

Tényleg biztos ugyanolyan férfi az, aki térden állva szop. És én vagyok a hülye, ha nem tartom férfiasnak azt, amikor egy férfi női szerepet tölt be.


Olyan buta vagy, mint az éjszaka.

2020. szept. 5. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!