Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok?

Figyelt kérdés
vanfennt korombeli? :D 15/f
2010. aug. 6. 01:37
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:

de egy idő után mindíg elromlik, mert beszélnek arról hogy talizzunk, de egyik se tudja megoldani

15/L

2010. aug. 6. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 A kérdező kommentje:

Hú, előbb írtam egy tök hosszű választ, de szétkapcsolt a net és nem küldte el :/ Most rövidebben fogalmazok.


Ami nem megy, azt nem kell erőltetni, tehát ha tudják hogy nem tudnak találkozni akkor nem is kell beszélni róla, vagy majd csak idővel, akár pár év mulva, hiszen akkor kocsival, szülői engedélyek nélkül el lehet menni bárhova...(hozzáteszem nem azért mondom mert nem engednek sehova a szüleim,hanem mert vannak olyanok akiknek szigorubbak, és az nem szégyen, hogyha nem enged el mondjuk az ország másik felébe....vagy bárhova.) A lényeg hogyha valamit mind2-en nagyon szeretnének, és nem csak "hab" szöveg... akkor azt meg lehet oldani, hiszen bármi megoldható ;)

2010. aug. 6. 02:36
 23/28 anonim ***** válasza:

Komárom rúúúlzzz xD

Én is itt lakom, de remélem nem sokáig xD

16/L

2010. aug. 6. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
Te is unalmadban szoktál ide felmászkálni? ..15/L
2010. aug. 6. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:

15:30 mint mindenki más :D

15/F

2010. aug. 6. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 A kérdező kommentje:

Ja... akkor jó felnézni. :D


És miért akarsz elköltözni komáromból? xD Am én monostori vagyok. :D

2010. aug. 6. 19:32
 27/28 anonim ***** válasza:

Hogy miért akarok elköltözni? Mert egy unalmas porfészek xD Első adandó alkalommal a fősuli után húzok külföldre... Ez a terv :D

Szőőőny pówa xD

2010. aug. 7. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
11/L
2011. máj. 29. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!