Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek? (Bővebben lent! )

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek? (Bővebben lent! )

Figyelt kérdés
Na szóval...! Ismerek egy helyes srácot, aki már régóta tetszik! Meg akarnám csörgetni, és szeretnék valami szép ("sexys"), szóval egy jó idézetet irni sms-ben..:) Tudnátok ajánlani ilyen "esetre" valami class idézetet??? 15/L
2010. aug. 6. 00:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem bocs:/
2010. aug. 6. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
hátöhm ha 15 vagy akkor ne sexyset írj. énis 15 éves vok és fiú, nemigazán jönne be egy olyan csaj aki valami sexyset ír nekem sms-ben. szerintem ink azt írd h mizu veled, hogy vagy, meg h mit csinál. aztán majd visszaír, jobb esetben visszakérdez, te megint írsz neki valamit, és ezegy ideig így elmegy. aztán jön a másnap, megint ez, ezígy elmegy 3-4 napig, aztán majd találkozzatok. rem tudtam segíteni ;)
2010. aug. 6. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
ezen az oldalon is van elég hirdetés, na azt ne mondd hogy az a szerelmes SMS-ek se szokta kiszúrni a szemed.
2010. aug. 6. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
00:11 Köszi szépen! Majd megpróbálom..:)
2010. aug. 6. 00:27

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!