Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fura dolog ez a szerelem:S...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fura dolog ez a szerelem:S vki vmi tanács?

Figyelt kérdés

17 éves vagyok, ffi, és nem tudom mit csináljak. A helyzet a következő:

amikor általános iskolás voltam, nagyon tetszett egy lány, miatta (most nem lényeges hogy miylen) szakkörre jártam, ugyanis ő is oda járt. jól el tudtunk beszélgetni, hülyülni, de akkor (mostmár belátom) eléggé hülye voltam, nem mertem kezdeményezni. mikor vége lett a szakkörnek, néha elmentünk uszni ,de nem ketten ,hanem jópáran. még az volt a bökkenő, h nem folyton eggyüt voltunk ,nem msn-eztünk, szóval csak ilyen "ha már együtt vagyunk egy helyen, akkor dumálunk" viszony volt. nem voltam egy aduász pasi ,de annyira csúnya se, olyan átlagos, csak nem volt önbizalmam. aztán elkerültem az általánosd sulibol, és nem láttam 3 évig, mondjuk azt ,hogy meg is feledkeztem róla. 3év alatt voltak barátőim, komolyabbak is. majd hirtelen egy napon, az a bizonyos lány, bejelölt egy uj társasági portálon, ahol lehet chatelni is az oldalon belül..amikor végignéztem a képeit, előtörtek belőlem azok az érzelmek a multból, de sokkal erősebben, még az eddigi barátnőimbe se voltam igy beleesve. és egyszerüen megint ugymond beszari lettem, nem merek ráirni. csak folyton rá gondolok, emésztem magam. sokszor látom ,hogy fent van azon a bizonyos oldalon, de egyszerűen nem megy, még az se, h "mizu veled" vagy vmi.. attol is tartok ,h beégek a közös ismerőseink előtt, vagy nem tudom ,ilyen rég nem volt. az lenen a kérdésem, így a sok érzelgős duma után, h hogyan kéne ráírnom, mert mint ahogy az előbb is leírtam ,nem voltunk ugymond barátok ,csak néha beszélgettünk,hülyültünk, de akkro egész jókat....

várom a válaszokat, főleg azoktol akik értelmeset is tudnak mondani, és nem csak szivatják a népet:)


2010. aug. 5. 23:42
 1/7 anonim ***** válasza:

áh de hosszú.


bátorság :) hát ne várakozz sokáig mert 17 évesen cselekedj, ne azzon törd a fejed h rá irj, vagy ne. mert akkor lehet elszalasztod azt az embert akit igazán szíbvől szeretsz.


17/l

2010. aug. 5. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
vegyél erőt magadon... nem veszíthetsz semmit :D
2010. aug. 5. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

ha már nézegetett téged akkor rossz nem sülhet ki belőle..^^

16/F

2010. aug. 5. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Túlizgulod. Ne gondolkodj ennyit a f@szságokon, hogy mi lesz, vagy mi nem lesz, ha lépsz valamit. Már az agyadban is valami királynőnek képzeled el, aki megközelíthetetlen, de gondolj rá úgy, mint egy lányra a sok közül. Ne életed nője legyen, hanem csak egy ribi, és menni fog. De azért ne viselkedj úgy is vele, meg csak az ismerkedős szakaszban legyen így :D
2010. aug. 5. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A Facebook ok embert összehozott már.
2010. aug. 5. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerencsésebb a helyzeted, mintha mindennapos lenne a kapcsolatotok. A régi felállásban nehéz lett volna elhívnod, anélkül, hogy az nyílt randi meghívásnak tűnjön.

Most elhívhatod valahova azzal az indokkal, hogy rég találkoztál vele, jó volna beszélni, kíváncsi vagy mi történt vele azóta, milyen a középsulija satöbbi... (Persze ez kicsit fura lehet, ha nem volt olyan közeli a kapcsolatotok, annak ellenére, hogy sokszor voltatok egy társaságban.) Nem gondolom, hogy egy ilyen meghívást visszautasítana, mert ebben semmi komolyabb sincs.

Aztán, ha nem sikerül akkor sem lesz olyan ciki, mintha még mindig egy iskolában lennétek. Ugyanúgy elfelejted, ahogy ált. suli után.

2010. aug. 5. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
szijja. nem tudok mást mondani csak azt hg ne görcsölj, mert ha most nem lépsz akkor biztos hg egy életre cseszheted és akkor aúúú. szóval azt mondom ird rá hg szija! mizujs veled? rég dumáltunk! nyugi majd adja magától és majd lassan elmúlik a félelmed, de mégegy, 17 évesen akkor fogsz beégni a haverok elött ha ezen parázol, de komolyan...
2010. aug. 7. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!