Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Ki az akinél taszító,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ki az akinél taszító, ha egy fiú rágja a körmét? Ki az aki járna vele, ki az aki nem és miért?

Figyelt kérdés
Persze nem elötte rágja, csak azt látná randin, hogy a csávó korábban rágta...
2010. aug. 5. 22:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Szokj le rolla ,nem lehetetlen
2010. aug. 5. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nem vészes :) nekem barátom is rágja, igazábol nem zavar.
2010. aug. 5. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem szép egy tövig lerágott köröm, de azért nem mondanám, hogy taszító. Nem szép és kész. De a körömrágásnak valami oka van, szóval ezen kellene változtatni. Mikor régen rágtam nagyon szorongtam mindenért, tényleg mindentől paráztam, aztán valahogy lenyugodtam, és azóta nem rágom. Szóval ezen valahogy segíteni kell, mert valami lelki oka van.


21/L

2010. aug. 5. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

rolla?

Szerintem undorító...bocsi 26/N

2010. aug. 5. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Mivel nekem nagyon fontos,hogy milyen egy fiú keze,ezért nálam ez lehet kizáró ok, persze nem abban az esetben ha minden más stimmel. Imádom a szép kezeket, az viszont nagyon visszataszító ha láthatóan rágva vannak a körmök. Meg gyerekes is...

18/L

2010. aug. 5. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az én barátom is rágja a körmét. Nem szeretem, szoktam mondani neki, hogy ne rágja mert nem szép, de megszokás. Igyekszem leszoktatni róla :)
2010. aug. 5. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!