Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csajok, Nektek bejön ez a pasi?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, Nektek bejön ez a pasi?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]



Az ismerkedős oldalon nem a bajuszos kép volt kinn. De mint kiderült, az a jelenlegi állapot. Olyan angol fejű nem? És kicsit sunyi szeme van, nem? Vagy nem tudom. Nem egy holtomiglan kategória nem? Vagy csak nekem nem az igazi kategória?



2020. aug. 16. 18:02
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem rossz, bár valamiért így képről nem szimpatikus. Írtad, hogy neked nem tetszik a borostával, de szerintem pont a 2. képen néz ki még a legjobban. Nyilván ízlés kérdése. Én egy esélyt adnék azért, mert ha a személyisége alapján mégis szimpi, akkor ismerkednék vele. Így, hogy neked az alapján se jön be, inkább hagyd.
2020. aug. 16. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
Ez nem borosta.. Szőrpamacs... 😅 A borosta nem ilyen. De nem is az, inkább úgy érzem, hogy eléggé felvágós és full elvan magától szállva. Végig úgy éreztem, hogy azt hiszi magáról, hogy Ő Ryan Reynolds 😂
2020. aug. 16. 18:32
 13/21 A kérdező kommentje:
15. Te valami elmeroggyant vagy? Mostmár unlak. Jelentettelek. Nagyon ráérsz...🤦😂
2020. aug. 16. 18:36
 14/21 anonim ***** válasza:
31%
Fáj az igazság? Figyelj aki nem bírja a negatív kritikát, az ne tegyen fel kérdést sem, ennyire egyszerű. Hú jelentettél azta mindenit de megjárom most, a hétszázát neki. Cukrot neked... Bohóc.
2020. aug. 16. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
Miért fájna, mikor nem is igaz, amiket itt összehordassz? Sajnálom az ilyen beteg embereket, akiknek ez az egyetlen szórakozásuk, hogy kipécéznek egy kérdést és oda írogatnak.
2020. aug. 16. 18:40
 16/21 anonim ***** válasza:
18. Mondjuk tényleg egy fogyatékos vagy! Több kérdésnél is láttalak már, direkt provokálsz az oda nem illő baromságaiddal. Feltűnési viszketegség?
2020. aug. 16. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Én meg sajnálom azokat az embereket - mondjuk amilyen te is vagy- akik annyira gyávák, hogy még az interneten keresztül sem merik felvállalni önmagukat. Ehhez azért kell gerinc ugye?
2020. aug. 16. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
nem.
2020. aug. 16. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
21. Mondja ezt egy "anonim" netes felhasználó. :D Hát ez nem gyengén önoltás volt. :D
2020. aug. 16. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
20. Ha levegőnek nézed, abbahagyja 🤦😂 Át kell nézni az ilyeneken és ha nincs, aki válaszol neki, abbahagyja, mert nem tud kivel kötözködni.Innentől Te se válaszolj neki. ✌️😊 Levegő
2020. aug. 16. 18:47
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!