Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csajok, Nektek bejön ez a pasi?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, Nektek bejön ez a pasi?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]



Az ismerkedős oldalon nem a bajuszos kép volt kinn. De mint kiderült, az a jelenlegi állapot. Olyan angol fejű nem? És kicsit sunyi szeme van, nem? Vagy nem tudom. Nem egy holtomiglan kategória nem? Vagy csak nekem nem az igazi kategória?



2020. aug. 16. 18:02
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
65%
Nem jön be a kisugárzása. Én az érzékenyebb, elvontabb férfiakat részesítem előnyben.
2020. aug. 16. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
64%
Atlagos, nem mondom, hogy azonnal levett a labamrol, de semmi bajt nem latok vele, siman randiznek vele es ha jo fej, normalis, akkor lennek vele kapcsolatban. A vonzalom eloben dol el ugyis, az osszhatas alapjan. A “holtomiglan” altalaban nem 1-2 kep alapjan dol el jo esetben, lol.
2020. aug. 16. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
63%
Nekem semmi bajom vele, jó pasi, főleg borostával.
2020. aug. 16. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
62%
Biztos örülne neki hogy kibas.ztad ide a képeit. Ám meg szerintem nem is magyar.
2020. aug. 16. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
49%
Angol fejű, mert sztem az. A bajuszos képen hatarozottan jól néz ki. De amúgy nemtom, nem tartom se vonzónak, se unszimpatikusnak.
2020. aug. 16. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
42%
A kettes képen nagyon ott van :-)A többin elmegy. Igazából élőben derülne ki, lenne-e kémia, de alapvetően nincs baj vele.
2020. aug. 16. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Öreg.
2020. aug. 16. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Szerintem szörnyű ez a bajusz és igazából ez nem is szakáll. A tekintete picit sunyi szerintem és amennyit beszéltem vele abból egy laza, nagy dumás pasas jött le, aki szerintem fűzi a csajokat ezerrel. Én erőltettetnek láttam és éretlennek.De mondjuk annyira nem ismerem. Viszont bízom a megérzéseimben. És szerintem megtévesztő ezer éves képekkel ismerkedni.
2020. aug. 16. 18:15
 9/21 anonim ***** válasza:
40%
Szereti magát,látszik ahogy pózol.Nem az esetem az ilyen.
2020. aug. 16. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Mi a probléma azzal, hogy a neten is nyilvános fotókról megkérdezek másokat? Nem értem, hogy miért hihetetlen ez? Akinek nem tetszik, ne írjon ide. Utána, majd letörlöm az albumot, de most megakarom hallgatni más nők véleményét is.
2020. aug. 16. 18:26
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!