Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan tudnék szóba elegyedni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék szóba elegyedni a lánnyal?

Figyelt kérdés
A lényeg az, hogy van egy csaj, akivel msn-en jól el tudok beszélgetni, akár órákat is, de ha személyesen találkozunk, egyszerűen kikapcsol az agyam, nem tudok mit mondani, mintha nem lenne gondolkodásom. Ezért eddig konkrét barátnőm nem is volt, csak barátnő jelöltjeim, de a személyes találkozásnál mindig elbuktam. A lányok próbálnak beszélgetni, de nem tudok normális válaszokat adni. Próbáltam a piálást is, de megiszok 4-5 sört, még akkor sem megy, több piával meg már alapból nem megy a beszéd :) Ha már jártatok hasonló cipőben, és sikerült valamit elérnetek, írjátok le kérlek, hogy sikerült? Előre is köszi!
2010. aug. 4. 14:56
 1/7 anonim ***** válasza:
leg tudom, hogy nem vagyok egyedül.
2010. aug. 4. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Találj olyan csajt akinek be nem áll a szája, és nem kérdez vissza tőled semmit :D
2010. aug. 4. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
kezd elmondani , hogy mit csináltál ma , kérd meg őt is h mesélje el ugyanezt , csak tudsz beszélni fél órát :D
2010. aug. 4. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
nem vagy egyedül
2010. aug. 4. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A lényeg hogy mindig legyen téma.. teljesen mind1 hogy mi de beszéljetek! A halgatás a lehető legroszabb!
2010. aug. 4. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat!
2010. aug. 4. 20:54
 7/7 anonim ***** válasza:
Az se jó ha folyton pofázik a csaj. Mint a mogyi. Annak de betömném a száját egyszer :D:D
2010. aug. 5. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!