Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Más is járt már igy? Minden...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is járt már igy? Minden nö akivel randizom egyböl sexelni akar velem.

Figyelt kérdés
ahány randira csak megyek midegyik lány felhozza hogy ö csak alkalmi kapcsolatot keres és emlitik hogy menjek máskor is. most én lehetek nagyon megnyerö vagy a csajok hülyültek meg az utóbbi 3 hónapban.
2010. aug. 4. 13:33
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Irigylem a problémáidat.
2010. aug. 4. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
szintén
2010. aug. 4. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
de most komolyan keresek egy komoly kapcsolatot és mindig ez a vége. néha már szörnyü, igy is 2 telefonom van és minden éjszaka máshol alszom mert én erre nehezen tudok nemet mondani.
2010. aug. 4. 13:37
 4/14 anonim ***** válasza:
ha örülsz neki akkor kérj pénztis ha meg nem akkor mondmeg a lányoknak hogy komolyabb kapcsolatra vágysz
2010. aug. 4. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

2. vagyok

amúgy lehet h rossz helyen keresgélsz

bár nem írtad le h hol, de ne feltétlenül buliba, discoba meg ilyen helyeken keresgélj hanem mondjuk parkba, előadásokon és inkább a visszafogottakat nézd ki

jobb tippem hirtelen nincs :(

2010. aug. 4. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Nekem is lehetnének ilyen problémáim!
2010. aug. 4. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
kerestem: randioldalakon, hirdetésekben, ismerkedtem utcán, pub-ban, buszmegállóban, irodákban stb. de a randinak mindig sex a vége (valamikor randi sincs).
2010. aug. 4. 13:45
 8/14 anonim ***** válasza:

hát akkor nem tudom :S

egyszerűen peches vagy most, de mindenkinek vannak hullámvölgyei, de előbb-utóbb ennek is vége lesz, és eljön az akire vártál :)

2010. aug. 4. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Ócsó vót a feromonparfüm?
2010. aug. 4. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
probálj meg kicsit csunyább vagy átlagos lányokal ismerkedni ne a gyönyörüket keresd, hidd el azok normálisabbak
2010. aug. 4. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!