Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit találjak ki, hogy ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit találjak ki, hogy ha randizom a sráccal, vagyis talizunk, akkor ne kelljen fel állnom?

Figyelt kérdés

Sok mindent meg kell beszélnünk úgyis, olyan helyen, ahol alig vannak ez pedig park stb.. ilyen helyen szeretnék találkozni vele.. Az meg hogy miért nem szeretnék fel állni, a lényeget nem szeretném leírni, de nagy vonalakban annyi,hogy nem tudom milyen magas, és ha oda jön és alacsonyabbnak tűnik,erre az esetre kérdezném,hogy ciki lenne fel állni amikor ő áll...

Még egyszer írom,hogy nem ismerkedni szeretnénk,meg nem sétálgatni,hanem meg beszélni dolgokat.


2011. ápr. 23. 17:30
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
jajj nekem. =D hány centi vagy?
2011. ápr. 23. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Mondd azt, h mozgássérült vagy!
2011. ápr. 23. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:

ÖÖÖÖ... nem egészen értem a problémát.

Ha nem randi, akkor kit érdekel a magasság? Ha igen, akkor se érdekel senkit. XD

Később se fog egyikőtök magassága se változni.


Ha ennyire fontos, hogy ne kelljen felállni, akkor tegyél egy fáslit vagy gumis szorítót a térdedre vagy a bokádra, vegyél rövidnadrágot, és hivatkozz arra, hogy megerőltetted/kificamodott, úgyhogy inkább ülnél.


Amúgy tök egyszerű, ha úgy is ülni fogtok: előbb érkezel, és már ülsz, és később mész el, így nem kell felállnod, kibekkelhetsz egy fél órát.

2011. ápr. 23. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

én teljesen normális magasságú csaj vagyok szerintem, csak pár képen ő mintha nem lenne olyan túlzottan magas, és egyszer kétszer láttam már őt, és akkor alacsonyabb is volt,mert én magassarkúban voltam.. de régen volt már és nem emlékszek mennyivel.

:D

Am meg nem 17 vagyok úgyhogy ez a kérdés nem vicc:)

2011. ápr. 23. 17:37
 5/22 anonim ***** válasza:
Ha először találkoztok, akkor akár hogyan is, de alap illemszabály, hogy felállsz. Egy esetben nem, ha jóval idősebb vagy nála.
2011. ápr. 23. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Igen én is erre gondoltam, de mit mondjak ha azt mondja hogy nem megyünk? (Egy helyről indul a buszunk...) akkor mit mondjak hogy ő menjek én meg maardjak?:D
2011. ápr. 23. 17:39
 7/22 anonim ***** válasza:
Hát, ha nem akartok kapcsolatot, vagy ilyesmi, akkor simán maradj ülve. Mi van akkor?
2011. ápr. 23. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Bakker hát előbb utóbb úgyis megtudja hány centi vagy. Vagy nem akarsz vele járni? Nyugodtan állj fel, nem lesz gond.
2011. ápr. 23. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
De akarnék vele..:/
2011. ápr. 23. 17:41
 10/22 anonim ***** válasza:
Ha akarsz vele járni, akkor ilyenből ne csinálj ügyet. Vagy attól félsz, hogy nem akar majd veled járni, mert ő alacsonyabb? Ez gond?
2011. ápr. 23. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!